Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Fitoterapia i leki roślinne - Eliza Lamer-Zarawska

Fitoterapia i leki roślinne - Eliza Lamer-Zarawska
Kategoria: Szkoła / Inne ikona
Dodał: mistefo,
22-02-2017, 15:20 | Wyświetleń: 183 | Komentarze: 0


Część I zawiera charakterystykę chemiczną, biochemiczną i farmakologiczną podstawowych grup substancji roślinnych oraz surowców zielarskich stosowanych we współczesnej fitoterapii. W części II omówiono terapeutyczne zastosowanie surowców zielarskich, przetworów ziołowych oraz środków farmaceutycznych (leków ziołowych). Uwzględniono ich działanie farmakologiczne, trwałość, kierunek rozpadu i jego konsekwencje, interakcje, toksyczność. Szczegółowo omówiono preparaty dostępne na naszym rynku powinny stanowić cenną pomoc w codziennej pracy lekarza i farmaceuty.

Jak cieszyć się życiem i pracą - Dale Carnegie

Jak cieszyć się życiem i pracą - Dale Carnegie
Kategoria: Szkoła / Inne ikona
Dodał: Rixiu,
13-02-2017, 16:51 | Wyświetleń: 378 | Komentarze: 0


Opis:
"Około 40% całego swojego czasu poświęcasz na pracę. Czy ten czas przynosi Ci tyle satysfakcji, ile mógłby przynieść Nawet jeśli lubisz swoją praceę, prawdopodobnie miewasz dni, gdy nic Ci nie wychodzi. Dale CARNEGIE wie, jak uczynić każdy dzień bardziej interesującym i wartościowym - jak możesz zdziałać więcej, jednocześnie czerpiąc z tego jak najwięcej radości. Książka ""Jak cieszyć sieę życiem i pracą"" pełna jest fascynujących i inspirujących historii z życia ludzi, przysłowiowych pucybutów, po milionerów - którzy pokonali nudę, frustrację oraz zmęczenie i wypełnili swoje życie sukcesem i satysfakcją.

Głowa do liczb - Barbara Oakley

Głowa do liczb - Barbara Oakley
Kategoria: Szkoła / Inne ikona
Dodał: elunia,
10-01-2017, 23:45 | Wyświetleń: 647 | Komentarze: 0


Opis:

...
Czy przyszło Ci kiedyś do głowy, że matematyka może być interesująca i pomocna? Dzięki niej lepiej zrozumiesz wiele zagadnień współczesnego świata. Matematyczne umiejętności pomogą Ci w pracy i życiu codziennym, znacząco podniosą też Twoje kwalifikacje zawodowe. Matematyka jest wszędzie, bez niej niemożliwe byłoby programowanie, szacowanie ryzyka, działanie urządzeń medycznych, budowanie domów czy skuteczne łapanie przestępców. Zaprzyjaźnij się z nią!...

Szkolny start dziecka - Małgorzata Wiśniewska - Koszela

Szkolny start dziecka - Małgorzata Wiśniewska - Koszela
Kategoria: Szkoła / Inne ikona
Dodał: Dagon,
9-07-2016, 20:23 | Wyświetleń: 128 | Komentarze: 0


Opis:
Jak przygotować swoje dziecko do rozpoczęcia szkolnej edukacji i zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju?
Jak wyglądało Twoje życie, gdy rozpoczynałeś edukację? Pamiętasz ten stres, kiedy to po raz pierwszy przekroczyłeś próg szkolnych drzwi? Z pewnością masz to gdzieś w swojej pamięci...Możesz dalej czytać ten tekst i jednocześnie przypominać sobie swoje pierwsze wrażenia, które towarzyszyły Ci podczas stawiania pierwszych kroków w szkolnej rzeczywistości. Jakie miałeś uczucia, gdy siadałeś do szkolnej ławki? Czy może była to radość? A może strach? Jak bardzo się bałeś? Jak dobrze chciałeś wypaść na tle swoich rówieśników?
Polecamy:
Statystyki:
Online: 70
Goście: 22 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS