Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Majsterkowanie dla każdego - Adam Słodowy

Majsterkowanie dla każdego - Adam Słodowy
Kategoria: Poradniki / Prace domowe ikona
Dodał: mistefo,
4-11-2016, 00:46 | Wyświetleń: 367 | Komentarze: 0


Przedstawione w książce MAJSTERKOWANIE DLA KAŻDEGO opisy, wzory i propozycje stanowią tylko szkic różnych rozwiązań techniczno-materiałowych. Czytelnicy na pewno rozszerzą poszczególne tematy opracowując doskonalsze własne rozwiązania. P oponuję przyjęcie zasady, którą po. dał jeden z wybitnych pisarzy — „Człowiek rozsądny przystosowuje się do świata; człowiek nierozsądny przystosowuje świat do siebie — dlatego też w szelki postęp jest zależny od ludzi nierozsądnych".

Majsterkuje narzędziami EMA-COMBI - Adam Słodowy

Majsterkuje narzędziami EMA-COMBI - Adam Słodowy
Kategoria: Poradniki / Prace domowe ikona
Dodał: mistefo,
4-11-2016, 00:42 | Wyświetleń: 217 | Komentarze: 0


W okresie ostatnich kilku lat niezwykle popularne stało się hasło „ZRÓB TO SAM". Domowym majsterkowaniem zajmują się technicy i humaniści, dzieci i dorośli, młode małżeństwa i rodziny wielopokoleniowe. Znaczną rolę w rozwijaniu tych zainteresowań spełnia zamiłowanie do indywidualnej pracy ręcznej. Od wieków każdy mężczyzna był przyzwyczajony do samodzielnych działań twórczych - np. budował dom i sprzęty domowe, przygotowywał materiały na odzież, dbał o sprzęt łowiecki, gromadził opał i zapasy na zimę.

Biżuteria i koraliki dla bystrzaków. Wydanie II - Heather Dismore

Biżuteria i koraliki dla bystrzaków. Wydanie II -  Heather Dismore
Kategoria: Poradniki / Prace domowe ikona
Dodał: mistefo,
1-11-2016, 19:39 | Wyświetleń: 225 | Komentarze: 0


Biżuteria dostępna w większości sklepów jest nudna albo droga. A przecież możesz samodzielnie wykonać znacznie ciekawsze ozdoby, w dodatku niższym kosztem. To prostsze, niż Ci się wydaje. Nie tylko powiększysz własną kolekcję oryginalnej biżuterii, ale także ucieszysz znajomych osobiście wykonanymi ozdobami. Szereg prostych ćwiczeń pozwoli Ci osiągnąć biegłość, a przedstawione w książce wzory ułatwią tworzenie pięknych naszyjników, bransoletek, kolczyków, pierścionków, broszek i breloczków. Twórz własne małe dzieła sztuki!

Biżuteria z kryształków i koralików - Christine Hooghe

Biżuteria z kryształków i koralików - Christine Hooghe
Kategoria: Poradniki / Prace domowe ikona
Dodał: mistefo,
21-10-2016, 15:02 | Wyświetleń: 197 | Komentarze: 0


Wspaniałe pierścionki i naszyjniki, lśniące broszki i bransoletki - niezwykły blask kryształu zachwycił projektantów tej biżuterii. Aby samodzielnie wykonać te komplety, podążaj krok po kroku za wskazówkami. Wszystkie etapy są dokładne opisane i precyzyjnie zilustrowane, od pierwszego aż do ostatniego koralika. Dokładne odnośniki do wykorzystanych koralików, pozwolą ci stworzyć identyczną biżuteri...

Remont w praktyce: malowanie - Patryk Prażuch

Remont w praktyce: malowanie - Patryk Prażuch
Kategoria: Dom i ogród / Prace domowe ikona
Dodał: Dagon,
2-07-2016, 12:35 | Wyświetleń: 305 | Komentarze: 0


Opis:
Jak profesjonalnie przeprowadzić remont, uzyskując piorunujący efekt wizualny?
W jaki sposób właściwe pomalowanie może znacznie zwiększyć wartość i atrakcyjność mieszkania?
Wszyscy wiemy, jak ważne jest tak zwane "pierwsze wrażenie". To właśnie wtedy decydujemy, czy powiemy z zachwytem "Ale masz śliczne mieszkanie!", czy też pomieniemy tę kwestię dyplomatycznym milczeniem.
Polecamy:
Statystyki:
Online: 122
Goście: 36 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS