Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Zwrotnik Raka - Henry Miller

Zwrotnik Raka - Henry Miller
Kategoria: Powieści / Erotyczna ikona
Dodał: email,
Dzisiaj, 16:02 | Wyświetleń: 150 | Komentarze: 0


Opis:
Jeden z największych skandali w historii literatury - wydana w Paryżu w 1934 roku książka, która na wydanie w ojczyźnie autora musiała czekać trzydzieści lat.
Powieść jest pierwszą częścią głośnej trylogii Millera, w skład której wchodzą jeszcze Czarna Wiosna i Zwrotnik Koziorożca.
Powieść, której akcja dzieje się w Paryżu, jest podzielona na 15 rozdziałów. Przedstawia świat paryskiej bohemy, ludzi z marginesu społecznego, autor porusza też często wątki erotyczne, używając do tego dosadnego, niemal wulgarnego języka.

Barwy miłości. Zatracenie - Kathryn Taylor

Barwy miłości. Zatracenie - Kathryn Taylor
Kategoria: Romanse / Erotyczna ikona
Dodał: elunia,
15-02-2017, 11:52 | Wyświetleń: 277 | Komentarze: 1


Opis:

Sophie Conroy reprezentuje interesy rodzinnego domu aukcyjnego i zabiega o lukratywny kontrakt w Rzymie. Profesor historii sztuki Matteo Bertani, którego tam poznaje, sprawia wrażenie wyjątkowo antypatycznego człowieka, ale Sophie nie może go ignorować, ponieważ znajomość z nim może okazać się dla niej bardzo przydatna. W miarę jak coraz częściej się spotykają, początkowa niechęć ustępuje miejsca zainteresowaniu, fascynacji, a wreszcie gorącej namiętności. Na przekór zdrowemu rozsądkowi dziewczyna daje się wciągnąć w romans, który zmieni jej dotychczasowe życie i postawi na głowie jej cały świat...

Za wszystkie błędy - Irene Cao

Za wszystkie błędy - Irene Cao
Kategoria: Obyczajowa / Erotyczna ikona
Dodał: elunia,
3-02-2017, 15:11 | Wyświetleń: 357 | Komentarze: 0


Opis:

Autorka powieści erotycznych "Widzę cię", "Słyszę cię" i "Pragnę cię" powraca z nową zmysłową historią.

Linda, 33 - latka ze sporym bagażem romansowych doświadczeń, doskonale wie, że jej wady – pożądliwość, gniew, lenistwo i łakomstwo – są jej siłą. A kiedy czegoś pragnie, musi to zdobyć i nie prosi o pozwolenie. Wielu już próbowało ją zmienić, naprawić liczne niedoskonałości, ale jak dotąd nikomu się to nie udało. Jedyną osobą, która naprawdę ją rozumie, jest jej przyjaciel Alessandro, fotoreporter. Gdyby miał ją sfotografować, zrobiłby zdjęcie nieco poruszone i piękne i zatytułował je "Siedem grzechów głównych"...

Zwrotnik koziorożca - Henry Miller

Zwrotnik koziorożca - Henry Miller
Kategoria: Biografie / Erotyczna ikona
Dodał: email,
27-01-2017, 15:59 | Wyświetleń: 464 | Komentarze: 1


Opis:
Od początku kariery literackiej Henry Millera pisarstwo jego owiane było atmosferą skandalu. Pierwsze wydanie autobiograficznej trylogii, obejmującej Black Spring, wydany niedawno nakładem WL Zwrotnik Raka i wreszcie Zwrotnik Koziorożca, ukazało się w Paryżu w latach trzydziestych i natychmiast zostało objęte surowym zakazem wwozu do USA. Choć od tej pory minęło przeszło pół wieku, Miller nie przestaje budzić kontrowersji, znajdując w kolejnym już pokoleniu czytelników tyleż samo wielbicieli, co zagorzałych wrogów.

Wolna, szalona, seksowna… i bezpieczna - Graham Masterton

Wolna, szalona, seksowna… i bezpieczna - Graham Masterton
Kategoria: Erotyczna / Dla dorosłych ikona
Dodał: email,
22-01-2017, 17:18 | Wyświetleń: 298 | Komentarze: 0


Opis:
Poradnik dla kobiet stanu wolnego. Jak znaleźć partnera i spełnić swe najbardziej intymne marzenia erotyczne? Ta książka łączy osobiste relacje o namiętnych doświadczeniach seksualnych niezależnych, wolnych kobiet z wiedzą jednego z największych ekspertów w tej dziedzinie. Ten pełen nowych pomysłów poradnik ukazuje bez osłonek, jak wiele radości i satysfakcji może dziś doświadczyć wolna kobieta.

Tessa d’Urberville. Historia kobiety czystej - Thomas Hardy

Tessa d’Urberville. Historia kobiety czystej - Thomas Hardy
Kategoria: Powieści / Obyczajowa / Erotyczna ikona
Dodał: email,
6-12-2016, 18:47 | Wyświetleń: 431 | Komentarze: 1


Opis:
Jedna ze stu najważniejszych książek wszechczasów!
Szalone kontrowersje, jakie wzbudziła książka Thomasa Hardy’ego, Tessa D’Urberville, ukazując otwarty portret seksualnej hipokryzji społeczeństwa epoki wiktoriańskiej, tylko przyczyniły się do tego, że stała się ona komercyjnym sukcesem natychmiast po ukazaniu w roku 1891.
W 1979 roku na podstawie powieści powstał wielokrotnie nagradzany i doceniony przez krytykę film Romana Polańskiego z Nastassją Kinski w roli głównej, a roku 2008 nakręcono dokonały serial z Gemmą Arterton.

Na każde jego żądanie - Na każde Jego żądanie tom 1 - Sara Fawkes

Na każde jego żądanie - Na każde Jego żądanie tom 1 - Sara Fawkes
Kategoria: Obyczajowa / Romanse / Erotyczna ikona
Dodał: email,
29-11-2016, 21:18 | Wyświetleń: 446 | Komentarze: 0


Opis:
1. miejsce na Amazonie w kategorii Literatura: Erotyka 1. miejsce na Amazonie w kategorii Erotyka: E-booki (Kindle) 2. miejsce na Amazonie w kategorii Erotyka: Najbardziej oczekiwane książki Bestseller „USA Today”
Kolejna wielka transakcja w świecie wydawniczym! napisał „The Hollywood Reporter”
Kolejny samodzielnie wydany e-book z gatunku „podobnych” do Pięćdziesięciu twarzy Greya (Fifty Shades like) został kupiony przez wielkie wydawnictwo amerykańskie St. Martin's Press i będzie wydany jako wiodący tytuł jesieni. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione.

Wysłuchaj Mnie - Kristen Proby

Wysłuchaj Mnie - Kristen Proby
Kategoria: Literatura kobieca / Erotyczna ikona
Dodał: kasiul-1,
17-11-2016, 18:02 | Wyświetleń: 312 | Komentarze: 0


Opis:
„Pokusa” to najmodniejsza nowa restauracja w Portland. Addison Wade, która prowadzi ją razem ze swoimi czterema przyjaciółkami, wpada na pomysł, że muzyka na żywo przyciągnie klientów. Jednak kiedy zjawia się gwiazdor rocka, Jake Keller, Addie wie, że to zapowiedź kłopotów. Jake jest dokładnie takim mężczyzną, jacy ją pociągają i od jakich powinna trzymać się z daleka.
Zwłaszcza po niedawnym bolesnym zerwaniu, po którym przyrzekła sobie nie wiązać się więcej z nikim…
Jake zszedł ze sceny pięć lat temu i rozpaczliwie za nią tęskni. Kameralny lokal, seksowna szefowa – idealnie! Jednak namówić Addie, żeby go zatrudniła, jest o wiele łatwiej, niż przekonać ją, że Jake chce czegoś więcej niż przygody na jedną noc. A kiedy Addie wreszcie zaczyna mu wierzyć, Jake’a doganiają grzechy przeszłości.
Czy Jake zdoła ją skłonić, by wysłuchała jego serca…

Wielki las - Zbigniew Nienacki

Wielki las - Zbigniew Nienacki
Kategoria: Powieści / Obyczajowa / Erotyczna ikona
Dodał: email,
15-11-2016, 12:34 | Wyświetleń: 681 | Komentarze: 0


Opis:
W przypadku młodszych pań jest to zazwyczaj zwierzęca uroda chętnej samicy – piersi sterczą, usta same otwierają się lubieżnie, a seksualny apetyt jest nie do zaspokojenia dla złapanego w sidła udręczonego samca. W żadnym przypadku nie mamy natomiast do czynienia z kobietami będącymi dyspozytorkami swoich ciał – zawsze znajdują się w relacji do męskiego pożądania, któremu poddają się z mniejszą lub większą ochotą.

Życie prywatne i erotyczne w starożytnej Grecji i Rzymie - Sławomir Koper

Życie prywatne i erotyczne w starożytnej Grecji i Rzymie - Sławomir Koper
Kategoria: Historyczna / Erotyczna ikona
Dodał: email,
10-11-2016, 14:00 | Wyświetleń: 681 | Komentarze: 0


Opis:
To nietypowa książka, w której autor przedstawia wiele faktów pomijanych dotychczas w oficjalnych opracowaniach, naświetla wydarzenia polityczne pod kątem życia prywatnego polityków świata antycznego, nie obawia się pisać o sprawach, o których dotychczas wstydliwie milczały podręczniki.
Ukazuje czytelnikowi szeroką panoramę życia erotycznego i rodzinnego w starożytnej Grecji i Rzymie, obalając wiele krążących dotychczas mitów i uproszczeń. Zajmuje się fenomenem "miłości greckiej" - heleńskiego homoseksualizmu, który zdominował całkowicie życie seksualne i publiczne antycznej Grecji.
Wskazuje na związki erotyki i życia uczuciowego z życiem politycznym, z najważniejszymi wydarzeniami. Nie wiadomo bowiem jak potoczyłaby się historia świata starożytnego, gdyby nie słabości i upodobania niektórych władców i wodzów.
← Wstecz | 1 2 3 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 176
Goście: 56 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS