Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Tessa d’Urberville. Historia kobiety czystej - Thomas Hardy

Tessa d’Urberville. Historia kobiety czystej - Thomas Hardy
Kategoria: Powieści / Obyczajowa / Erotyczna ikona
Dodał: email,
6-12-2016, 18:47 | Wyświetleń: 395 | Komentarze: 1


Opis:
Jedna ze stu najważniejszych książek wszechczasów!
Szalone kontrowersje, jakie wzbudziła książka Thomasa Hardy’ego, Tessa D’Urberville, ukazując otwarty portret seksualnej hipokryzji społeczeństwa epoki wiktoriańskiej, tylko przyczyniły się do tego, że stała się ona komercyjnym sukcesem natychmiast po ukazaniu w roku 1891.
W 1979 roku na podstawie powieści powstał wielokrotnie nagradzany i doceniony przez krytykę film Romana Polańskiego z Nastassją Kinski w roli głównej, a roku 2008 nakręcono dokonały serial z Gemmą Arterton.

Na każde jego żądanie - Na każde Jego żądanie tom 1 - Sara Fawkes

Na każde jego żądanie - Na każde Jego żądanie tom 1 - Sara Fawkes
Kategoria: Obyczajowa / Romanse / Erotyczna ikona
Dodał: email,
29-11-2016, 21:18 | Wyświetleń: 369 | Komentarze: 0


Opis:
1. miejsce na Amazonie w kategorii Literatura: Erotyka 1. miejsce na Amazonie w kategorii Erotyka: E-booki (Kindle) 2. miejsce na Amazonie w kategorii Erotyka: Najbardziej oczekiwane książki Bestseller „USA Today”
Kolejna wielka transakcja w świecie wydawniczym! napisał „The Hollywood Reporter”
Kolejny samodzielnie wydany e-book z gatunku „podobnych” do Pięćdziesięciu twarzy Greya (Fifty Shades like) został kupiony przez wielkie wydawnictwo amerykańskie St. Martin's Press i będzie wydany jako wiodący tytuł jesieni. Szczegóły transakcji nie zostały ujawnione.

Wysłuchaj Mnie - Kristen Proby

Wysłuchaj Mnie - Kristen Proby
Kategoria: Literatura kobieca / Erotyczna ikona
Dodał: kasiul-1,
17-11-2016, 18:02 | Wyświetleń: 284 | Komentarze: 0


Opis:
„Pokusa” to najmodniejsza nowa restauracja w Portland. Addison Wade, która prowadzi ją razem ze swoimi czterema przyjaciółkami, wpada na pomysł, że muzyka na żywo przyciągnie klientów. Jednak kiedy zjawia się gwiazdor rocka, Jake Keller, Addie wie, że to zapowiedź kłopotów. Jake jest dokładnie takim mężczyzną, jacy ją pociągają i od jakich powinna trzymać się z daleka.
Zwłaszcza po niedawnym bolesnym zerwaniu, po którym przyrzekła sobie nie wiązać się więcej z nikim…
Jake zszedł ze sceny pięć lat temu i rozpaczliwie za nią tęskni. Kameralny lokal, seksowna szefowa – idealnie! Jednak namówić Addie, żeby go zatrudniła, jest o wiele łatwiej, niż przekonać ją, że Jake chce czegoś więcej niż przygody na jedną noc. A kiedy Addie wreszcie zaczyna mu wierzyć, Jake’a doganiają grzechy przeszłości.
Czy Jake zdoła ją skłonić, by wysłuchała jego serca…

Wielki las - Zbigniew Nienacki

Wielki las - Zbigniew Nienacki
Kategoria: Powieści / Obyczajowa / Erotyczna ikona
Dodał: email,
15-11-2016, 12:34 | Wyświetleń: 629 | Komentarze: 0


Opis:
W przypadku młodszych pań jest to zazwyczaj zwierzęca uroda chętnej samicy – piersi sterczą, usta same otwierają się lubieżnie, a seksualny apetyt jest nie do zaspokojenia dla złapanego w sidła udręczonego samca. W żadnym przypadku nie mamy natomiast do czynienia z kobietami będącymi dyspozytorkami swoich ciał – zawsze znajdują się w relacji do męskiego pożądania, któremu poddają się z mniejszą lub większą ochotą.

Życie prywatne i erotyczne w starożytnej Grecji i Rzymie - Sławomir Koper

Życie prywatne i erotyczne w starożytnej Grecji i Rzymie - Sławomir Koper
Kategoria: Historyczna / Erotyczna ikona
Dodał: email,
10-11-2016, 14:00 | Wyświetleń: 621 | Komentarze: 0


Opis:
To nietypowa książka, w której autor przedstawia wiele faktów pomijanych dotychczas w oficjalnych opracowaniach, naświetla wydarzenia polityczne pod kątem życia prywatnego polityków świata antycznego, nie obawia się pisać o sprawach, o których dotychczas wstydliwie milczały podręczniki.
Ukazuje czytelnikowi szeroką panoramę życia erotycznego i rodzinnego w starożytnej Grecji i Rzymie, obalając wiele krążących dotychczas mitów i uproszczeń. Zajmuje się fenomenem "miłości greckiej" - heleńskiego homoseksualizmu, który zdominował całkowicie życie seksualne i publiczne antycznej Grecji.
Wskazuje na związki erotyki i życia uczuciowego z życiem politycznym, z najważniejszymi wydarzeniami. Nie wiadomo bowiem jak potoczyłaby się historia świata starożytnego, gdyby nie słabości i upodobania niektórych władców i wodzów.

Zakazane ciało: Historia męskiej obsesji - Diane Ducret

Zakazane ciało: Historia męskiej obsesji - Diane Ducret
Kategoria: Publicystyka i esej / Erotyczna ikona
Dodał: Torres,
4-11-2016, 11:30 | Wyświetleń: 687 | Komentarze: 1


Opis:
Dla Platona wagina to wierzgające zwierzę. Da Vinci pomija ją na anatomicznych szkicach. Do 1948 r. jest wymazywana z podręczników medycyny, ale już 30 lat później pornograficzny film „Głębokie gardło” podbija Cannes.W 1960 r. zdesperowane mieszkanki Kamerunu obalają rząd, publicznie obnażając sromy. W 2006 r. Kolumbijki przez „strajk zaciśniętych ud” rozbrajają mafię narkotykową. W XIX w. kolonizatorów Afryki szokuje rytuał wydłużania warg sromowych, ale dziś w USA i Europie na zabiegi modelowania narządów płciowych wydaje się miliony dolarów. W najnowszej książce Diane Ducret pokazuje, jak męskie wyobrażenia na temat kobiecego ciała wpłynęły na życie milionów kobiet od starożytności po współczesność. To opowieść pikantna i przejmująca, doprawiona nutą ironii i humoru. Powinny ją przeczytać wszystkie kobiety i każdy mężczyzna, który chce je lepiej zrozumieć.

Na szczycie - K.N. Haner

Na szczycie - K.N. Haner
Kategoria: Literatura kobieca / Erotyczna ikona
Dodał: Blue Bird,
27-10-2016, 11:38 | Wyświetleń: 322 | Komentarze: 0


Opis:
Singielka Rebeka Staton z powodu bardzo trudnej sytuacji życiowej zarabia na utrzymanie jako striptizerka w nocnym klubie go-go i dzieli mieszkanie ze swoim najlepszym przyjacielem. Pewnego dnia występuje w stroju anioła, a jej pokaz ogląda niezwykle przystojny menadżer najlepszego zespołu rockowego w kraju – Sedrick Mills. Ich spojrzenia krzyżują się, Rebeka zapomina o wykonywanym układzie tanecznym, za co właścicielka lokalu wyrzuca ją z pracy. Mogłoby się wydawać, że w tym momencie dziewczyna się załamie, jednak dzięki niezwykłej propozycji tajemniczego gościa dzieje się zupełnie inaczej.

Jedenaście tysięcy pałek, czyli miłostki pewnego hospodara - Guillaume Apollinaire

Jedenaście tysięcy pałek, czyli miłostki pewnego hospodara - Guillaume Apollinaire
Kategoria: Literatura kobieca / Erotyczna ikona
Dodał: GalAnonim,
24-09-2016, 13:00 | Wyświetleń: 433 | Komentarze: 0


Opis:
Lubieżna zabawa, prześmieszne przygody rumuńskiego arystokraty, który przyjeżdża do Paryża w poszukiwaniu przygód, sławy i seksualnego zaspokojenia zachwycają humorem i odwagą w opisie orgii. To także pastisz literatury wyklętej, dzięki talentowi Apollinaire'a podniesiony do rangi wybitnej prozy. Książka Jedenaście tysięcy pałek, czyli miłostki pewnego hospodara powstała w 1907 roku. Poeta...

Obsesja - Marta Grzebuła

Obsesja - Marta Grzebuła
Kategoria: Dla dorosłych / Erotyczna ikona
Dodał: Torres,
23-08-2016, 21:52 | Wyświetleń: 436 | Komentarze: 0


Opis:
Główny bohater Aleks i one, kobiety. Romans i miłość. Przelotne związki stają się próbą zapomnienia o wyjątkowej i tajemniczej Grace. To właśnie ona porywa go do niesamowitej krainy doznań i emocji kilka miesięcy wcześniej. Aleks jest już pewien, że żadna kobieta nie dorówna Grace, a mimo to nie potrafi się oprzeć chwilowej ekscytacji. Wciąż wierzy, że odnajdzie w innej to czego szuka. Iluzja trwa. Ale niesie ona ze sobą określone konsekwencje. I niestety poniesie je nie tylko on.
Powieść ta wciągnie Cię w świat erotyki, pełen intymnych chwil, jakie rozgrywają się pomiędzy bohaterami-kochankami. Ale nie tylko... wierz mi.

Akceptacja - Lora Leigh

Akceptacja - Lora Leigh
Kategoria: Literatura kobieca / Erotyczna ikona
Dodał: kasiul-1,
9-06-2016, 15:20 | Wyświetleń: 246 | Komentarze: 0


Opis:
Marey w końcu podjęła decyzję: spędzi jedną gorącą, grzeszną noc z mężczyzną ze swoich marzeń. Już dawno temu uwolniła się z toksycznego małżeństwa, a wciąż żyła jak mniszka w wielkim, pustym domu. Cały czas się bała, że były mąż skrzywdzi ją, albo mężczyznę, którego kocha. Dlatego zdecydowała, że będzie trzymać Saxa na dystans. Ale musiała się upewnić, czy jej erotyczne fantazje są jedynie bladym odbiciem rzeczywistości - przynajmniej ten jeden, jedyny raz.
← Wstecz | 1 2 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 117
Goście: 32 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS