Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Ogniem i żelazem - David Ball

Ogniem i żelazem - David Ball
Kategoria: Historyczna / Przygodowa ikona
Dodał: email,
21-02-2017, 18:43 | Wyświetleń: 288 | Komentarze: 0


Opis:
Od okrucieństwa targów niewolników w Algierze przez majestat Topkapi, sułtańskiego seraju w Konstantynopolu, do konwentu szlachetnych kawalerów maltańskich. Oto oszałamiająca powieść o miłości i odwadze, o niewinności i zdradzie, epicka opowieść o starciu dwóch cywilizacji - Wschodu i Zachodu, na jałowej wyspie, gdzie wykuwała się przyszłość...

Dziedzictwo (tom 2) - Dziedzictwo Tom 4 - Christopher Paolini

Dziedzictwo (tom 2) - Dziedzictwo Tom 4 - Christopher Paolini
Kategoria: Przygodowa / Fantastyka i Science fiction / Młodzieżowa ikona
Dodał: Artok,
21-02-2017, 08:05 | Wyświetleń: 247 | Komentarze: 1


Opis:
Jeszcze niedawno Eragon Cieniobójca, Smoczy Jeździec, był zaledwie biednym wieśniakiem, a jego smoczyca Saphira jedynie błękitnym kamieniem w lesie. Teraz to od nich zależy los całej cywilizacji. Długie miesiące nauki i walki przyniosły zwycięstwa i nadzieję, ale też rozpacz i niepowetowane straty.
A najważniejszą bitwę wciąż mają przed sobą: muszą zmierzyć się z Galbatorixem. Zanim do tego dojdzie, będą musieli stać się dość silni, by móc go pokonać, bo jeśli im się nie uda, nikt tego nie dokona. Drugiej szansy nie będzie. Jeździec i jego smoczyca osiągnęli więcej, niż ktokolwiek śmiał marzyć. Jednakże, czy zdołają obalić złego króla i przywrócić Alagaësii pokój i sprawiedliwość? A jeśli tak, to za jaką cenę? Oto z dawna oczekiwane, zaskakujące zakończenie światowego bestsellera, cyklu „Dziedzictwo”.

Brisingr - Dziedzictwo Tom 3 - Christopher Paolini

Brisingr - Dziedzictwo Tom 3 - Christopher Paolini
Kategoria: Przygodowa / Fantastyka i Science fiction / Młodzieżowa ikona
Dodał: Artok,
20-02-2017, 23:35 | Wyświetleń: 138 | Komentarze: 0


Opis:
Brisingr to trzeci tom opowieści o Eragonie i smoczycy Saphirze, których łączy niesamowita, wręcz magiczna więź psychiczna.
Brisingr to bajkowa opowieść o ciemnych mocach, obfitująca w malownicze sceny walki, pełna spisków i tajemnic, dziwnych stworzeń, oraz magii.
Eragonowi i Saphirze udało się wyjść cało z bitwy z wojownikami Imperium na Płonących Równinach. Teraz muszą stawić czoło kolejnym wyzwaniom i niebezpieczeństwom. Zanurzamy się w zaczarowany świat i wędrujemy z bohaterami po Alagaesii.

Najstarszy - Dziedzictwo Tom 2 - Christopher Paolini

Najstarszy - Dziedzictwo Tom 2 - Christopher Paolini
Kategoria: Przygodowa / Fantastyka i Science fiction / Młodzieżowa ikona
Dodał: Artok,
20-02-2017, 23:23 | Wyświetleń: 143 | Komentarze: 0


Opis:
Drugi tom światowego bestselleru Eragon. Zapada mrok... w sercach wzbiera rozpacz... zło triumfuje... Zaledwie kilka dni temu Eragon i jego smoczyca Saphira ocalili kryjówkę buntowników przed atakiem wojsk króla Galbatorixa, okrutnego władcy imperium. Teraz muszą udać się do Ellesmery, krainy elfów, gdzie Eragona czeka dalsze szkolenie. Musi nauczyć się jeszcze lepiej władać bronią Smoczych Jeźdźców: mieczem i magią. Wyrusza zatem w najważniejszą podróż swego życia, poznaje nowe cudowne miejsca i nowych kompanów, przeżywa nowe przygody. Lecz cały czas towarzyszy mu chaos i zdrada i nic nie jest takie, jakim się wydaje. Wkrótce Eragon nie wie już, komu może zaufać.

Eragon - Dziedzictwo (tom 1) - Christopher Paolini

Eragon - Dziedzictwo (tom 1) - Christopher Paolini
Kategoria: Przygodowa / Fantastyka i Science fiction ikona
Dodał: Artok,
19-02-2017, 13:39 | Wyświetleń: 215 | Komentarze: 0


Opis:
Eragon – bohater Paoliniego , młody wiejski chłopak znajduje niebieski kamień i przynosi go do domu. Ale zanim udaje mu się sprzedać go handlarzowi, z „kamienia” wykluwa się szafirowy smok, Saphira. Smoka próbuje ukraść Durza, który brutalnie morduje wuja Eragona. Chłopcu i smoczycy w ostatniej chwili udaje się uciec. Od tej chwili Eragon poprzysięga zemstę mordercy wuja i wyrusza na wyprawę by uratować świat i stać się ostatnim legendarnym Jeźdźcem Smoków.

Wampiraci. Czarne serce - Justin Somper

Wampiraci. Czarne serce - Justin Somper
Kategoria: Przygodowa / Fantastyka i Science fiction / Młodzieżowa ikona
Dodał: Artok,
19-02-2017, 13:02 | Wyświetleń: 119 | Komentarze: 0


Opis:
Nowy statek grasuje po oceanach, siejąc postrach i zniszczenie.Gdy odpływa przed świtem, na nabrzeżu można znaleźć czarną królową kier. to znak rozpoznawczy pięknej Loli Lockwood, która nosi dziwny tatuaż na oku, a krew sączy z drogocennego weneckiego kieliszka. Zuchwałe zbrodnie wywołują gniem Federacji Pirackiej. Cheng Li staje na czele oddziału łowców wampirów. Jej tajną bronią jest Connor Tempest. Grace, wstrząśnięta wyborami brata, poznaje tymczasem rodzinne sekrety. Przeszłość kryje straszliwą prawdę...ale i tajemnicę.

Wampiraci. Martwa głębia - Justin Somper

Wampiraci. Martwa głębia - Justin Somper
Kategoria: Przygodowa / Fantastyka i Science fiction / Młodzieżowa ikona
Dodał: Artok,
19-02-2017, 09:40 | Wyświetleń: 88 | Komentarze: 0


Opis:
Bart, Connor i Jez postanawiają na dwa dni opuścić pokład Diabla i spędzić nieco czasu razem w Pływającym Mieście, które głównie składają się z tawern, karczm i innych podejrzanych przybytków. Na miejscu pierwszym celem chłopców okazuje się być tawerna w której zwycięzca zawodów siłowania się na rękę ma okazję zdobyć darmowy posiłek. W momencie kiedy Jez i Bart przegrywają zawody z tajemniczą dziewczyną o imieniu Kal, Connor go wygrywa, zdobywając tym samym posiłek dla całej trójki. Kiedy nieznajoma odchodzi, albo raczej odjeżdża na wózku, gdyż ku zdziwieniu trójki przyjaciół Kal jest niepełnosprawna, co w ogóle jej nie przeszkadza w żeglowaniu na statku, Bart nie może o niej zapomnieć. Na szczęście dla przyjaciela Connora ich spotkanie bardzo szybko się powtarza, tym razem jednak w innych okolicznościach. Dziewczyna ratuje ich przed gniewnym Promykiem i dwójką jego służących z którymi Connor wdał się w bójkę, jednak chodź okoliczności są bardzo sprzyjające Connor i Jez nie wiedzą nawet jakie niebezpieczeństwo im grozi.

Awanturnicy - Mateusz Juszczyk

Awanturnicy - Mateusz Juszczyk
Kategoria: Historyczna / Przygodowa / Proza ikona
Dodał: elunia,
17-02-2017, 15:18 | Wyświetleń: 505 | Komentarze: 2


Opis:

Jest rok 1647, Rzeczpospolita znajduje się w schyłkowym momencie złotego wieku. Za kilka lat uwikła się w wojny z Rosją i Szwecją, co osłabi jej polityczną pozycję międzynarodową. Właśnie w tym momencie poznajemy bohatera powieści – Marcina Seradzkiego, wybitnego szkutnika, mieszkańca Gdańska. Marcin jest w podobnym położeniu co Rzeczpospolita. Właśnie skończył się w jego życiu złoty wiek, Polska nie zamierza rozbudowywać floty, więc jest bez pracy i prawie bez pieniędzy. Ponadto opiekuje się schorowanym wujem, który go wychowywał...

Klejnot dwóch imperiów - David Gibbins

Klejnot dwóch imperiów - David Gibbins
Kategoria: Literatura / Przygodowa ikona
Dodał: Torres,
13-02-2017, 19:37 | Wyświetleń: 448 | Komentarze: 0


Opis:
Przed dwoma tysiącami lat wielki cesarz Chin owładnięty obsesyjnym marzeniem rozkazał wznieść potężny grobowiec. Na jego straży stanęło dwunastu wojowników.Mieli strzec wiecznego spokoju władcy… by któregoś dnia mógł powrócić i zapanować nad ziemią…
Indyjska dżungla, rok 1879. Porucznik John Howard jest świadkiem czegoś tak niewiarygodnego, że nigdy nie ośmiela się tego nikomu wyjawić. Pewnego dnia znika bez śladu, a sekret znika wraz z nim. Morze Czerwone, czasy współczesne. Praprawnuk Johna, archeolog podwodny Jack Howard, natrafia na sensacyjne znalezisko. To odkrycie każe mu rozpocząć podróż przez dwa kontynenty – od pomników chwały imperium rzymskiego, po tajemnicze ruiny starożytnych Chin i ukrytą w sercu dżungli świątynię – miejsce, które kiedyś straszliwie naznaczyło los jego przodka.

Złoto Krzyżowców - Jack Howard (tom: 2) - David Gibbins

Złoto Krzyżowców - Jack Howard (tom: 2) - David Gibbins
Kategoria: Literatura / Przygodowa ikona
Dodał: Torres,
13-02-2017, 19:37 | Wyświetleń: 464 | Komentarze: 0


Opis:
Menora – święty symbol judaizmu, wspaniały złoty świecznik zrabowany przez Rzymian w 70 roku n.e. ze świątyni w Jerozolimie, pozostaje jednym z najcenniejszych zaginionych skarbów starożytności, stawianym na równi ze Świętym Graalem i Arką Przymierza. Wywieziony do stolicy imperium, uwieczniony na płaskorzeźbie zdobiącej Łuk Tytusa, stał się symbolem władzy; potem przebył długą drogę do Konstantynopola, gdzie w 1204 roku, w trakcie plądrowania miasta przez krzyżowców, zniknął na zawsze. Jaki związek ze zniknięciem Menory ma tajemnicza mapa, odnaleziona w zakurzonej bibliotece monumentalnej katedry w Hereford we wschodniej Anglii i grobowiec wikińskiego wojownika odkryty w lodach Grenlandii przez archeologa Jacka Howarda?
← Wstecz | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 69
Goście: 22 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS