Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Ostateczny cel - Maggie O'Dell tom: 11 - Alex Kava

Ostateczny cel - Maggie O'Dell tom: 11 - Alex Kava
Kategoria: Thriller / Kryminał ikona
Dodał: Torres,
Dzisiaj, 00:30 | Wyświetleń: 178 | Komentarze: 0


Opis:
Znużeni kierowcy zatrzymują się na parkingach przy autostradzie, by przekąsić coś, odpocząć, może się zdrzemnąć. Ale jest ktoś, kto zatrzymuje się w innym celu. Dla niego parkingi są terenem polowań… Od kilku lat, w całym kraju, kierowcy w niewyjaśnionych okolicznościach znikają bez śladu. Seryjny morderca patroluje autostrady... Agentka specjalna FBI, Maggie O’Dell i jej partner, R.J. Tully, odkrywają szczątki młodej kobiety, a przy nich ślad pozostawiony przez zabójcę. Jest też mapa, z którą ruszą w śmiertelny wyścig, by zatrzymać szaleńca, zanim zabije ponownie. Kiedy są już blisko mordercy, staje się jasne, że to Maggie jest jego ostatecznym celem.

Śmiertelne napięcie - Maggie O'Dell tom: 9 - Alex Kava

Śmiertelne napięcie - Maggie O'Dell tom: 9 - Alex Kava
Kategoria: Thriller / Kryminał ikona
Dodał: Torres,
Wczoraj, 23:39 | Wyświetleń: 178 | Komentarze: 0


Opis:
W lasach zachodniej Nebraski znaleziono ciała młodych ludzi z dziwnymi obrażeniami wskazującymi na silne porażenie prądem. Ci, którzy przeżyli, są ciężko ranni i śmiertelnie przerażeni. Grupa miejscowej młodzieży chciała tylko zaszaleć, ale gdy nocne niebo rozjaśniły dziwne efekty świetlne, impreza zamieniła się w koszmar. Doświadczona agentka FBI, Maggie O’Dell, próbuje odnaleźć sens w sprzecznych zeznaniach, ustalić, co jest prawdą, a co jedynie wytworem pobudzonej strachem i narkotykami wyobraźni. Tymczasem troje z ocalałych nastolatków ginie w niejasnych okolicznościach. Śledztwo coraz bardziej się komplikuje. W tym samym czasie dochodzi do masowych zatruć w dwóch szkołach w Wirginii i Waszyngtonie.

Kolekcjoner - Maggie O'Dell tom: 8 - Alex Kava

Kolekcjoner - Maggie O'Dell tom: 8 - Alex Kava
Kategoria: Thriller / Kryminał ikona
Dodał: Torres,
Wczoraj, 23:03 | Wyświetleń: 153 | Komentarze: 0


Opis:
Agentka specjalna Maggie O'Dell widziała wiele w swojej karierze. Ścigając morderców, psychopatów i przestępców, zagłębiała się w najbardziej mroczne, najbardziej przerażające zakamarki ludzkiego umysłu. Ale kiedy na Florydzie straż przybrzeżna wyłowiła pojemnik wypełniony starannie owiniętymi częściami ciała, nawet tak doświadczona agentka jak Maggie O'Dell nie była przygotowana na to, z czym miała się zmierzyć… Tors, stopa, trzy ręce… Kto i w jakim celu precyzyjnie odcinał części ludzkiego ciała? Czy ktoś mógł być tak szalony, by je kolekcjonować? Maggie zaczyna niezwykle trudne śledztwo.

Czarny Piątek - Maggie O'Dell tom: 7 - Alex Kava

Czarny Piątek - Maggie O'Dell tom: 7 - Alex Kava
Kategoria: Thriller / Kryminał ikona
Dodał: Torres,
Wczoraj, 22:30 | Wyświetleń: 163 | Komentarze: 0


Opis:
Samobójczy zamachowcy uderzają w sercu Ameryki. Giną tysiące osób. Atak terrorystyczny, do którego nikt się nie przyznaje. Agentka Maggie O'Dell staje przed najtrudniejszą i najbardziej krwawą sprawą w swojej karierze. Przekopując się przez gruzowisko w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie o sprawcę zamachu, O'Dell odkrywa, że najgorsze dopiero ma nadejść. Kolejne ataki, których konsekwencje będą niewyobrażalne. Czas ucieka, napięcie rośnie. Maggie O'Dell ma tylko 24 godziny, aby rozwiązać zagadkę. Musi się dowiedzieć, co będzie następnym celem i kto stoi za sprawą zamachów. Walcząc o ułożenie wszystkich elementów układanki, odkrywa, o co toczy się gra i że jej własny brat stoi na linii ognia...

Zabójczy wirus - Maggie O'Dell tom: 6 - Alex Kava

Zabójczy wirus - Maggie O'Dell tom: 6 - Alex Kava
Kategoria: Thriller / Kryminał ikona
Dodał: Torres,
Wczoraj, 21:57 | Wyświetleń: 168 | Komentarze: 0


Opis:
W najnowszym, mrożącym krew w żyłach thrillerze autorki bestsellerów Alex Kavy agentka specjalna FBI Maggie O'Dell poszukuje zabójcy, który wcale się nie ukrywa. Pewnego dnia do Akademii FBI w Quantico trafia pudełko z pączkami, a w nim list z pogróżkami terrorysty. Maggie O'Dell i dyrektor Cunningham natychmiast przystępują do akcji... i wpadają w pułapkę zastawioną przez zbrodniarza. Sądząc z taktyki mordercy, jest on zafascynowany zbrodnią doskonałą, pała żądzą zemsty, a jego broń to śmiertelny wirus. Choć ofiary wydają się przypadkowe, w rzeczywistości wybiera je z wielką precyzją. Agentka O'Dell wie, jak funkcjonuje umysł zbrodniarza, bez względu na to, czy jest on perwersyjnym pedofilem, czy szalonym seryjnym mordercą.

Na ratunek - Konstabl Simon Waterhouse Tom 3 - Hannah Sophie

Na ratunek - Konstabl Simon Waterhouse Tom 3 - Hannah Sophie
Kategoria: Literatura / Kryminał ikona
Dodał: rysiek,
Wczoraj, 21:27 | Wyświetleń: 256 | Komentarze: 1


Opis:
Sally Thorning ogląda z mężem wiadomości w telewizji. Nagle słyszy nazwisko, którego nie spodziewała się już nigdy w życiu usłyszeć.Przed rokiem w ostatniej chwili odwołano jej podróż służbową. A Sally rozpaczliwie potrzebowała wytchnienia od codziennego życia, w którym łączyła obowiązki zawodowe z opieką nad dziećmi. Postanowiła zatem nie mówić mężowi o nagłej zmianie planów i zafundowała sobie skryte wakacje w odległym hotelu. Pragnęła jedynie odrobiny spokoju, czasu dla siebie, ale urlop wyglądał inaczej. Bo Sally poznała mężczyznę a Marka Brethericka. Wszystkie szczegóły te same: jego miejsce zamieszkania, zawód, żona Geraldine i córeczka Lucy. z tym że zdjęcie pokazywane w telewizji przedstawia człowieka, którego Sally nigdy w życiu nie widziała. A obie a i Geraldine, i Lucy nie żyją.

Zło konieczne - Maggie O'Dell tom: 5 - Alex Kava

Zło konieczne - Maggie O'Dell tom: 5 - Alex Kava
Kategoria: Thriller / Kryminał ikona
Dodał: Torres,
Wczoraj, 21:21 | Wyświetleń: 161 | Komentarze: 0


Opis:
W wielu miejscach Ameryki prawie w tym samym czasie giną katoliccy księża. Niemal identyczny scenariusz rytualnych zbrodni wskazuje na jednego sprawcę. Maggie O'Dell, specjalistka od portretów psychologicznych seryjnych morderców, znów prowadzi dochodzenie. Poszlaki wskazują na to, że zamordowani księża za życia skrzywdzili wielu młodych mężczyzn. Jednak Maggie nie wie, że ofiary księży od pewnego czasu kontaktowały się ze sobą na specjalnym forum internetowym, planując zemstę. Tymczasem w życiu Maggie ponownie zjawia się ksiądz Keller. Podejrzany o potworne zbrodnie, wymknął się wymiarowi sprawiedliwości. Teraz jemu ktoś grozi śmiercią. Ksiądz proponuje Maggie układ: w zamian za osobistą nietykalność pomoże schwytać seryjnego zabójcę.

Bez śladu - Zdążyć przed zmrokiem (tom 3) - Tana French

Bez śladu - Zdążyć przed zmrokiem (tom 3) - Tana French
Kategoria: Literatura / Kryminał ikona
Dodał: dorriangray2016e,
Wczoraj, 20:59 | Wyświetleń: 143 | Komentarze: 0


Opis:
19-letni Frank Mackey i Rosie Daly planują uciec z Dublina i szukać lepszej przyszłości w Anglii ale Rosie nie pojawia się w umówionym miejscu. Zostawia list, z którego wynika, że chce uciec sama. Wszelki słuch o niej ginie... Dwie dekady później Frank, teraz rozwiedziony ojciec dziewięcioletniej Holly, pracuje jako detektyw w wydziale operacji tajnych policji. W przeznaczonym do rozbiórki domu na Faithful Place robotnicy znajdują walizkę należącą do Rosie. Frank nabiera podejrzeń, że być może dziewczyna wcale nie opuściła Irlandii...

Zimny dzień w Raju - Alex McKnight (tom 1) - Steve Hamilton

Zimny dzień w Raju - Alex McKnight (tom 1) - Steve Hamilton
Kategoria: Literatura / Kryminał ikona
Dodał: dorriangray2016e,
Wczoraj, 20:40 | Wyświetleń: 201 | Komentarze: 0


Opis:
Jedyny w historii kryminał, który otrzymał jednocześnie dwie najbardziej prestiżowe nagrody gatunku: Edgar i Shamus Awards. To poruszający do głębi kryminał o przeszłości, która powraca i chwyta teraźniejszość za gardło.
„Jest tam. Kula w mojej piersi, niecały centymetr od serca. Właściwie już o niej nie myślę. Jest teraz po prostu częścią mnie..." Od tamtej nocy Alex nie jest już policjantem. Po czternastu latach przyjmuje jednak zlecenie jako prywatny detektyw. I w pierwszym śledztwie morderca – jego morderca – powraca. A przecież od lat siedzi w najbardziej strzeżonym więzieniu...

Granice szaleństwa - Maggie O'Dell tom: 4 - Alex Kava

Granice szaleństwa - Maggie O'Dell tom: 4 - Alex Kava
Kategoria: Thriller / Kryminał ikona
Dodał: Torres,
Wczoraj, 20:39 | Wyświetleń: 169 | Komentarze: 0


Opis:
W grobowej ciszy opuszczonego kamieniołomu w Connecticut ktoś ukrywa swoje brudne tajemnice, które odsłaniają głębię ludzkiej deprawacji. Tajemnice, które przypadkiem wychodzą na jaw. Agentka specjalna Maggie O'Dell właśnie miała rozpocząć zasłużone wakacje, kiedy dostała telefon od swojej przyjaciółki, psycholog Gwen Patterson. Jedna z pacjentek pani doktor, niejaka Joan Beagley, zaginęła podczas podróży do Connecticut. Czy Maggi mogła by wyjaśnić, co się stało z Joan? Maggie początkowo lekceważy niepokój przyjaciółki. Kiedy jednak w kamieniołomie w Connecticut przypadkowo zostaje odkopana beczka ze zwłokami kobiety, agentka postanawia sprawdzić, czy istnieje związek między zniknięciem pacjentki Gwen Patterson a koszmarnym znaleziskiem.
← Wstecz | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 121 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 111
Goście: 30 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS