Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Humor Węgierski - Berczik Arpad

Humor Węgierski - Berczik Arpad
Kategoria: Literatura / Humor, Satyra ikona
Dodał: roboprint,
5-02-2017, 16:10 | Wyświetleń: 215 | Komentarze: 0


Opis:
Historie małżeńskie i inne humoreski

Dzieci państwa Rose - Wojna państwa Rose tom: 2 - Warren Adler

Dzieci państwa Rose - Wojna państwa Rose tom: 2 - Warren Adler
Kategoria: Współczesna / Humor, Satyra / Powieści ikona
Dodał: email,
4-02-2017, 18:57 | Wyświetleń: 255 | Komentarze: 0


Opis:
Oto historia dorosłych już dzieci państwa Rose - małżeństwa, którego życie potoczyło się od wielkiej miłości do równie wielkiej nienawiści. Ich syn Josh żeni się z Victorią, także okaleczoną po wojnie między rodzicami. Z takim bagażem doświadczeń oboje pragną stworzyć idealną rodzinę. Czy zdołają? A może ciąży nad nimi fatum? Splot ludzkich słabości i nieprzewidywalnych sytuacji prowadzi do zdrady - Victoria i Josh podążają własną drogą ku nieszczęściu. Dzielnie sekundują im w tym kochająca jedzenie i mężczyzn siostra Josha, Evie, oraz demoniczna i mężczyzn nienawidząca matka Victorii. Jest jeszcze dyrektor szkoły - bezkompromisowy erotoman i szantażysta ... Czy dzieci państwa Rose pokonają przeciwności i ocalą rodzinę?

Wojna państwa Rose - Wojna państwa Rose tom: 1 - Warren Adler

Wojna państwa Rose - Wojna państwa Rose tom: 1 -  Warren Adler
Kategoria: Współczesna / Humor, Satyra / Powieści ikona
Dodał: email,
4-02-2017, 18:50 | Wyświetleń: 241 | Komentarze: 0


Opis:
Państwo Rose przez kilkanaście lat wspólnego życia stworzyli wspaniały dom. W pogoni za dobrami materialnymi przestali jednak dostrzegać inne wartości. Choroba Olivera uswiadomiła Barbarze, że uczucie, które ich łaczyło, właściwie już nie istnieje. Stają więc w obliczu rozwodu, ale żadne z nich nie zamierza opuścić luksusowej posiadłości. Wojna między nimi wymyka się spod kontroli, eskaluje brutalność i szaleństwo małżonków, którzy pogrążają się w kompletnym chaosie i doprowadzają do zniszczenia wszystkiego, co było dla nich najcenniejsze.

Drugi wątek - Joanna Chmielewska

Drugi wątek - Joanna Chmielewska
Kategoria: Literatura / Kryminał / Humor, Satyra ikona
Dodał: dorriangray2016e,
2-02-2017, 05:34 | Wyświetleń: 224 | Komentarze: 0


Opis:
Główna bohaterka, Joanna, szuka mieszkania dla swojej ciotki z Kanady. Odwiedzając wiele miejsc, trafia w końcu do lokalu, w którym są… dwa trupy. Zawiadamia policję i nie czekając na przyjazd funkcjonariuszy, opuszcza lokum – ma do obejrzenia kolejne mieszkania. Wplątana w aferę kryminalną, nieoczekiwanie staje się jedną z podejrzanych…

Duch - Joanna Chmielewska

Duch - Joanna Chmielewska
Kategoria: Literatura / Kryminał / Humor, Satyra / Młodzieżowa ikona
Dodał: dorriangray2016e,
2-02-2017, 05:26 | Wyświetleń: 291 | Komentarze: 0


Opis:
Czytając "Ducha" można wyzionąć ducha... ze śmiechu. Opowiadanko błyskotliwe, jak to u Chmielewskiej - pełne czarnego humoru i oczywiście wywołujące salwy śmiechu i wprawiające nas w dobry nastrój na długi czas...
"Duch" opowiada o przygodach dwóch młodych kobiet. To studentki i wierne przyjaciółki w stylu Chmielewskiej. Komizm Chmielewskiej bazuje głównie na tym, że piękne, zaradne i inteligentne (a przynajmniej wykształcone) kobiety rozmawiają ze sobą bardzo głupio w myśl odwiecznej maksymy: "Ja to chyba idiotka jestem!" Pakują się w poszukiwanie skarbów w starym poniemieckim pałacu, w którym podobno straszy...

Handlarze czasem - Tomasz Jachimek

Handlarze czasem - Tomasz Jachimek
Kategoria: Literatura / Humor, Satyra ikona
Dodał: Torres,
29-01-2017, 16:32 | Wyświetleń: 500 | Komentarze: 3


Opis:
W tej rodzinie, podobnej do innych, wszystko byłoby jak dawniej, gdyby nie wuj Franciszek, szalony wynalazca. Pewnego dnia wuj tworzy maszynę do... kupna i sprzedaży czasu. Ci, którzy mają go za dużo, mogą go sprzedać tym, którzy mają go za mało! Wystarczy wejść do czegoś w rodzaju skrzyni-trumny i dokonać transakcji. Wynalazek stawia na głowie życie rodziny wuja i – cały świat. Chcą korzystać z niego wszyscy, biznesmeni i bezrobotni, starzy i młodzi. Czy przez to staną się szczęśliwsi?
Jachimek jest doskonałym obserwatorem naszych zachowań i potrafi je lekko i zabawnie opisać.

Brudna robota - Christopher Moore

Brudna robota - Christopher Moore
Kategoria: Fantastyka i Science fiction / Humor, Satyra ikona
Dodał: email,
8-01-2017, 11:03 | Wyświetleń: 555 | Komentarze: 0


Opis:
Brudna Robota to coś, na co długo oczekiwali wielbiciele błyskotliwego i do bólu sarkastycznego czarnego humoru w stylu Monthy Pythona. I mówię tu nie tylko o czytelnikach rozmiłowanych w prozie fantastycznej, bo historia Charliego Ashera ma przede wszystkim bawić, nie zaś wprowadzać nas w bezmiar wyobraźni autora. Moore wyciska z prostego motywu maksimum wyrafinowanej satyry, dotykającej swym ostrzem dosłownie wszystkiego, co w Ameryce dziwne, niecodzienne i zarazem w pełni oczywiste. Brudna Robota to kawał absolutnie dobrej roboty.

Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości - Christopher Moore

Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości - Christopher Moore
Kategoria: Humor, Satyra / Dla dorosłych ikona
Dodał: email,
6-01-2017, 18:04 | Wyświetleń: 448 | Komentarze: 0


Opis:
Tucker Case po pijanemu rozbija różowy samolot służbowy podczas podniebnej przygody miłosnej. Pozostaje mu tylko jedna możliwość zarobku: podejrzane tajne zlecenie od pozbawionego skrupułów misjonarza i seksownej, jasnowłosej kapłanki. Oto bezwstydna, pomysłowa, bezczelna i niezwykle zabawna powieść współczesnego mistrza humoru.

Blues Kojota - Christopher Moore

Blues Kojota - Christopher Moore
Kategoria: Fantastyka i Science fiction / Humor, Satyra ikona
Dodał: email,
5-01-2017, 17:24 | Wyświetleń: 330 | Komentarze: 0


Opis:
Sam Hunter, sprzedawca marzeń (hmm, ubezpieczeń) skrywający tajemnicę, która we wczesnej młodości zmusiła go do ucieczki z ziem plemienia Kruków, żył samotnie, lecz w miarę spokojnie, w Santa Barbara. Pewnego dnia na parkingu dostrzegł kobietę swojego życia oraz… swego ducha opiekuńczego, starożytnego indiańskiego boga oszusta Kojota. Kojot zapytał, czy Sam chce tę dziewczynę, po czym… przewrócił jego życie do góry nogami. Dosłownie – Sam w jednej chwili stracił pracę, mieszkanie i reputację.
Nie ma lekarstwa na Blues Kojota, ale zdecydowanie polecam tę książkę i jej autora każdemu, kto szczyci się swoim czarnym humorem. Bardziej wrażliwymi może wstrząsnąć ;)

Błazen - Christopher Moore

Błazen - Christopher Moore
Kategoria: Humor, Satyra / Powieści ikona
Dodał: email,
1-01-2017, 16:13 | Wyświetleń: 334 | Komentarze: 0


Opis:
Christopher Moore kierował już ostrze swojego dowcipu na śmierć, zombie, samce alfa, anioły, kapłanki, a nawet Jezusa. Teraz zaś składa hołd jednej z najznaczniejszych postaci w historii kultury: Szekspirowi. Tytułowy błazen to sierota, wychowany przez zakonnice. został trefnisiem i zaufanym powiernikiem króla, który ma trzy piękne, a chwilami niebezpieczne córki. W zamku Leara na porządku dziennym są zdrady, intrygi i zabójstwa, a błazen i jego uczeń znajdują się w samym środku wydarzeń. Opowieść to sprośna a rubaszna, ohydne gwałty, morderstwa, okaleczenia, zdradę i klepanie po tyłku ukazująca. Wulgarności i bluźnierstw w księdze tej zawartych świat jeszcze nie widział, jako też podobnego nagromadzenia dziwnej gramatyki, bezokoliczników i okazjonalnej masturbacji. Drogi Czytelniku, gdyby Cię to turbowało, księgę tę z dala omijać radzimy, chociaż chcemy Cię jeno zabawić, afrontu nie czyniąc.
← Wstecz | 1 2 3 4 5 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 167
Goście: 55 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS