Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Brudna robota - Christopher Moore

Brudna robota - Christopher Moore
Kategoria: Fantastyka i Science fiction / Humor, Satyra ikona
Dodał: email,
8-01-2017, 11:03 | Wyświetleń: 469 | Komentarze: 0


Opis:
Brudna Robota to coś, na co długo oczekiwali wielbiciele błyskotliwego i do bólu sarkastycznego czarnego humoru w stylu Monthy Pythona. I mówię tu nie tylko o czytelnikach rozmiłowanych w prozie fantastycznej, bo historia Charliego Ashera ma przede wszystkim bawić, nie zaś wprowadzać nas w bezmiar wyobraźni autora. Moore wyciska z prostego motywu maksimum wyrafinowanej satyry, dotykającej swym ostrzem dosłownie wszystkiego, co w Ameryce dziwne, niecodzienne i zarazem w pełni oczywiste. Brudna Robota to kawał absolutnie dobrej roboty.

Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości - Christopher Moore

Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości - Christopher Moore
Kategoria: Humor, Satyra / Dla dorosłych ikona
Dodał: email,
6-01-2017, 18:04 | Wyświetleń: 383 | Komentarze: 0


Opis:
Tucker Case po pijanemu rozbija różowy samolot służbowy podczas podniebnej przygody miłosnej. Pozostaje mu tylko jedna możliwość zarobku: podejrzane tajne zlecenie od pozbawionego skrupułów misjonarza i seksownej, jasnowłosej kapłanki. Oto bezwstydna, pomysłowa, bezczelna i niezwykle zabawna powieść współczesnego mistrza humoru.

Blues Kojota - Christopher Moore

Blues Kojota - Christopher Moore
Kategoria: Fantastyka i Science fiction / Humor, Satyra ikona
Dodał: email,
5-01-2017, 17:24 | Wyświetleń: 293 | Komentarze: 0


Opis:
Sam Hunter, sprzedawca marzeń (hmm, ubezpieczeń) skrywający tajemnicę, która we wczesnej młodości zmusiła go do ucieczki z ziem plemienia Kruków, żył samotnie, lecz w miarę spokojnie, w Santa Barbara. Pewnego dnia na parkingu dostrzegł kobietę swojego życia oraz… swego ducha opiekuńczego, starożytnego indiańskiego boga oszusta Kojota. Kojot zapytał, czy Sam chce tę dziewczynę, po czym… przewrócił jego życie do góry nogami. Dosłownie – Sam w jednej chwili stracił pracę, mieszkanie i reputację.
Nie ma lekarstwa na Blues Kojota, ale zdecydowanie polecam tę książkę i jej autora każdemu, kto szczyci się swoim czarnym humorem. Bardziej wrażliwymi może wstrząsnąć ;)

Błazen - Christopher Moore

Błazen - Christopher Moore
Kategoria: Humor, Satyra / Powieści ikona
Dodał: email,
1-01-2017, 16:13 | Wyświetleń: 296 | Komentarze: 0


Opis:
Christopher Moore kierował już ostrze swojego dowcipu na śmierć, zombie, samce alfa, anioły, kapłanki, a nawet Jezusa. Teraz zaś składa hołd jednej z najznaczniejszych postaci w historii kultury: Szekspirowi. Tytułowy błazen to sierota, wychowany przez zakonnice. został trefnisiem i zaufanym powiernikiem króla, który ma trzy piękne, a chwilami niebezpieczne córki. W zamku Leara na porządku dziennym są zdrady, intrygi i zabójstwa, a błazen i jego uczeń znajdują się w samym środku wydarzeń. Opowieść to sprośna a rubaszna, ohydne gwałty, morderstwa, okaleczenia, zdradę i klepanie po tyłku ukazująca. Wulgarności i bluźnierstw w księdze tej zawartych świat jeszcze nie widział, jako też podobnego nagromadzenia dziwnej gramatyki, bezokoliczników i okazjonalnej masturbacji. Drogi Czytelniku, gdyby Cię to turbowało, księgę tę z dala omijać radzimy, chociaż chcemy Cię jeno zabawić, afrontu nie czyniąc.

Baranek - Christopher Moore

Baranek - Christopher Moore
Kategoria: Humor, Satyra / Powieści / Religia ikona
Dodał: email,
31-12-2016, 17:25 | Wyświetleń: 373 | Komentarze: 1


Opis:
Pełna absurdalnego humoru i celnych obserwacji obyczajowych satyryczna współczesna opowieść o nieznanych latach Jezusa opowiedziana z punktu widzenia jego najlepszego przyjaciela z lat dziecięcych, Biffa, który w tym celu został wskrzeszony. Bosko zabawna, a jednak wzruszająca książka, przypominająca zarazem dzieła Vonneguta i Douglasa Adamsa. W istocie opowieść, jaką Biff ma do przekazania, jest prawdziwie cudowna, pełna niezwykłych wędrówek, magii, uzdrowień, kung-fu, ożywiania ciał, demonów i ostrych lasek. Nawet chytre sztuczki i głebokie oddania kumpla Zbawcy mogą nie wystarczyć, by zepchnąć Joszuę ze ścieżki tragicznego przeznaczenia. Nie ma jednak nikogo, kto kocha Jezusa bardziej - może z wyjątkiem Marii z Magdali

Ssij, mała, ssij - Love Story tom 2 - Christopher Moore

Ssij, mała, ssij - Love Story tom 2 - Christopher Moore
Kategoria: Fantastyka i Science fiction / Horror / Humor, Satyra ikona
Dodał: email,
30-12-2016, 18:00 | Wyświetleń: 492 | Komentarze: 0


Opis:
Kontynuacja bestsellerowych "Krwiopijców".
Doskonała humorystyczna powieść o seksie w wielkim mieście, życiu po śmierci i problemach z mieszkaniem w San Francisco. Love story dla kobiet z charakterem i samców beta. Nowa powieść Christophera Moore'a, amerykańskiego Monty Pythona, uważanego przez krytyków za kontynuatora stylu Kurta Vonneguta.

Gryź, mała, gryź - Love Story tom 3 - Christopher Moore

Gryź, mała, gryź - Love Story tom 3 - Christopher Moore
Kategoria: Fantastyka i Science fiction / Horror / Humor, Satyra ikona
Dodał: email,
30-12-2016, 16:39 | Wyświetleń: 433 | Komentarze: 0


Opis:
Abigail von Normal, pozbawiona radości życia, tajemnicza nastoletnia królowa nocnego San Francisco i zastępcza partnerka przypadkowego wampira Tommy’ego, powraca w trzecim tomie wampirycznej trylogii.
Dowiedzcie się, co się stało z Jody, wampirem Floodem, olbrzymim kotem Chetem, Smerfetką, Zwierzakami i pozostałymi Waszymi ulubieńcami!
„W mieście San Francisco grasuje duży ogolony kot-wampir o imieniu Chet i tylko ja, Abby Normal, rezerwowa pani nocy w Greater Bay Area, i mój kochanek z fryzurą rodem z mangi, Pies Fu, stoimy pomiędzy wygłodniałym monstrum a krwawą masakrą ludności.”

Masakra profana - Jarosław Stawirej

Masakra profana - Jarosław Stawirej
Kategoria: Literatura / Humor, Satyra ikona
Dodał: szybkilester,
28-12-2016, 14:08 | Wyświetleń: 335 | Komentarze: 1


Opis: Życie świętego to ciężka praca. Ani ze znajomymi nie wyjdziesz do klubu, ani z dziewczynami nie poflirtujesz. Nie można nawet potańczyć bez narażenia się wiernym. Nic tylko siedzieć i uzdrawiać. A przecież święty też człowiek. Gdy wziętemu brand managerowi dużej międzynarodowej korporacji ukazuje się Matka Boska, nie jest zachwycony. Ale nie przewiduje nawet części kłopotów, jakie go czekają w związku z tym, że został boskim wybrańcem.
Nie dość, że jego dziewczyna tego nie akceptuje, a szefostwu przeszkadza krwawienie ze stygmatów, to będzie musiał zmierzyć się z hordą satanistów, kłusownikom przybliżyć podstawy mikroekonomii oraz poradzić sobie z nieuchronną sławą. Wybranie Jezusa może być się rozsądną decyzją, lecz, co zrobisz, gdy Jezus wybierze Ciebie?

New Romantic - Michał Zygmunt

New Romantic - Michał Zygmunt
Kategoria: Literatura / Humor, Satyra ikona
Dodał: szybkilester,
28-12-2016, 11:42 | Wyświetleń: 361 | Komentarze: 0


Opis: Wybory w Polsce. Na terenie całego kraju grasują rewolucyjne szajki robotniczo-gejowskie. W momencie ogłoszenia wyników stacje telewizyjne informują o zorganizowanych zamachach na polityków. Giną wszyscy prominentni kandydaci, w tym jeden z bliźniaków.
Zakazana literatura IV RP.
Pierwsza Polska powieść antykaczyńska

Krwiopijcy - Love Story tom 1 - Christopher Moore

Krwiopijcy - Love Story tom 1 - Christopher Moore
Kategoria: Fantastyka i Science fiction / Horror / Humor, Satyra ikona
Dodał: email,
24-12-2016, 20:45 | Wyświetleń: 555 | Komentarze: 1


Opis:
Jody nigdy nie prosiła, żeby zostać wampirem. Ale kiedy ocknęła się przy pojemniku na śmieci z mocno poparzoną ręką, obolałą szyją, nadludzką siłą i typowym dla Nosferatu pragnieniem, zrozumiała, że decyzję podjęto za nią.
Przestawienie się z codziennej harówki na niekończące się nocne polowania wymaga jednak nieco wysiłku, i tutaj przyda się C. Thomas Flood. Tommy (dla przyjaciół), niedoszły Kerouac z Incontinence w stanie Indiana, pracuje na nocną zmianę w supermarkecie w San Francisco. Wszystko się zmienia, gdy w drzwiach pojawia się rudowłosa, nieumarła istota... która wywołuje w jego życiu - i w jego życiu po życiu - wstrząs, jakiego nigdy by się nie spodziewał.
← Wstecz | 1 2 3 4 5 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 117
Goście: 32 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS