Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Najstarszy zawód świata. Historia prostytucji - Marek Karpiński

Najstarszy zawód świata. Historia prostytucji - Marek Karpiński
Kategoria: Dla dorosłych / Popularnonaukowe ikona
Dodał: email,
Dzisiaj, 13:27 | Wyświetleń: 102 | Komentarze: 0


Opis:
Jeżeli istnieje najstarszy zawód świata — akurat w kwestii jego istnienia niedowiarków brakuje — to jego historia będzie również historią ludzkości. Prawda, że jednostronną; prawda, że niewyczerpującą. Ale ciekawą.
Nowe, uzupełnione wydanie analizy historycznej prostytucji. Autor śledzi to zjawisko i jego funkcjonowanie w europejskim kręgu kulturowym od czasów starożytnych po dzień dzisiejszy.Treść głównych rozważań ubarwiają liczne ciekawostki, łącznie z cenami usług na przestrzeni dziejów, zmianami obyczajowości i najnowszymi tendencjami, jak seksturystyka czy zjawisko galerianek.

Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości - Christopher Moore

Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości - Christopher Moore
Kategoria: Humor, Satyra / Dla dorosłych ikona
Dodał: email,
6-01-2017, 18:04 | Wyświetleń: 383 | Komentarze: 0


Opis:
Tucker Case po pijanemu rozbija różowy samolot służbowy podczas podniebnej przygody miłosnej. Pozostaje mu tylko jedna możliwość zarobku: podejrzane tajne zlecenie od pozbawionego skrupułów misjonarza i seksownej, jasnowłosej kapłanki. Oto bezwstydna, pomysłowa, bezczelna i niezwykle zabawna powieść współczesnego mistrza humoru.

Nowe oblicze Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 3 - E. L. James

Nowe oblicze Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 3 -  E. L. James
Kategoria: Powieści / Dla dorosłych ikona
Dodał: Torres,
4-01-2017, 15:38 | Wyświetleń: 244 | Komentarze: 0


Opis:
Czas na finał! Kobiety oszalały na jej punkcie, biblioteki apelowały o wycofanie z obiegu, a ona – najsłynniejsza trylogia erotyczna ostatnich lat – sprzedaje się w tempie 1 egzemplarza na minutę!
Kiedy młodziutka studentka Anastiasia Steele po raz pierwszy zetknęła się z piekielnie ambitnym, olśniewającym miliarderem, nic nie zapowiadało zmysłowej, perwersyjnej przygody, która bezpowrotnie zmieniła jej życie. Porażona siłą erotycznych doznań, zaintrygowana i zdominowana, ostatecznie zażądała od niego głębszego, emocjonalnego zaangażowania. Chcąc ją zatrzymać, Christian zgodził się na prawdziwy związek.

Ciemniejsza strona Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 2 - E. L. James

Ciemniejsza strona Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 2 -  E. L. James
Kategoria: Powieści / Dla dorosłych ikona
Dodał: Torres,
4-01-2017, 15:38 | Wyświetleń: 216 | Komentarze: 0


Opis:
Młodziutką studentkę Anę Steele i charyzmatycznego miliardera Christiana Greya połączył niecodzienny układ, który z czasem przerodził się w coś znacznie głębszego. Jednak demony Greya zwyciężyły, Ana zerwała uzależniający związek i zajęła się karierą. Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają…

Pięćdziesiąt twarzy Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 1 - E. L. James

Pięćdziesiąt twarzy Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 1 -  E. L. James
Kategoria: Powieści / Dla dorosłych ikona
Dodał: Torres,
4-01-2017, 15:38 | Wyświetleń: 227 | Komentarze: 0


Opis:
Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku. Plan spala jednak na panewce, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.

Bzyk: Pasjonujące zespolenie nauki i seksu - Mary Roach

Bzyk: Pasjonujące zespolenie nauki i seksu - Mary Roach
Kategoria: Dla dorosłych / Publicystyka i esej ikona
Dodał: Torres,
2-01-2017, 16:44 | Wyświetleń: 439 | Komentarze: 0


Opis:
Autorka "Sztywniaka" i "Ducha" nie boi się żadnego tematu - tym razem zajęła się seksem.
Mary Roach znów wściubia nos tam, gdzie wszyscy by chcieli zajrzeć, ale się wstydzą. Szeroko otwiera zazwyczaj zamknięte drzwi, za którymi są prowadzone fascynujące badania nad seksem. Gdzie tylko mogła, osobiście pakowała się naukowcom i lekarzom do gabinetów, laboratoriów i na sale operacyjne - raz jako obserwatorka i sprawozdawca, kiedy indziej jako aktywna uczestniczka ich przedsięwzięć. Nie zawahała się odwiedzić fabryki "zabawek dla dorosłych" ani nawet kochać się z mężem podpięta do ultrasonografu. Dzięki jej niepoprawnemu i pełnemu humoru podejściu do tematu poznamy najskrytsze tajemnice naszej seksualności - dowiemy się, czy kobiety mają wytrysk, jaki wpływ na płodność ma orgazm, czy masturbacja może leczyć i do czego służy "penis-kamera".

Wilgotne miejsca - Charlotte Roche

Wilgotne miejsca - Charlotte Roche
Kategoria: Powieści / Dla dorosłych ikona
Dodał: Blue Bird,
2-12-2016, 23:43 | Wyświetleń: 370 | Komentarze: 0


Opis:
Helen Memel leży na oddziale chorób wewnętrznych szpitala pod wezwaniem Matki Bożej Wspomożycielki. Czeka na odwiedziny rozwiedzionych rodziców w złudnej nadziei, że przy szpitalnym łóżku chorej córki zdołają się wreszcie pogodzić. Tymczasem poddaje drobiazgowemu badaniu te części swego ciała, które zwykle uchodzą za niedziewczęce, i poleca pielęgniarzowi Robinowi fotografowanie miejsc, które uchodzą jej dociekliwemu spojrzeniu. Oprócz tego troszczy się o kolekcję pestek awokado, oddających jej cenne usługi również pod względem seksualnym. Jeśli nawet obsesja Helen powoduje konieczność nagłej operacji, to jednak jej nieokiełznany dowcip i autentyzm sprawiają, że staje się sensacją nie tylko na szpitalnym oddziale. Wypowiada na głos to, o czym inni nie śmią nawet myśleć.
"Wilgotne miejsca" są podróżą do krainy ostatnich tabu współczesności.

Gdyby nie ty - Igrając z ogniem tom 2 - Tara Sivec

Gdyby nie ty - Igrając z ogniem tom 2 - Tara Sivec
Kategoria: Powieści / Dla dorosłych ikona
Dodał: Torres,
2-12-2016, 20:50 | Wyświetleń: 240 | Komentarze: 0


Opis:
Nic nie trwa wiecznie.
Layla jest piękna, utalentowana i sławna. Ma wszystko, o czym tylko można zamarzyć. A jednak zamierza diametralnie odmienić swoje życie. Chce tworzyć własną muzykę, uwolnić się od sztabu wszelkiej maści doradców i jak najszybciej uciec od własnej matki, która jest gotowa na wszystko, by tylko zatrzymać przy sobie córkę — kurę znoszącą złote jajka...
Brady przez całe życie starał się nie wychylać. Najpierw był posłuszny swoim rodzicom, potem jeden zestaw restrykcyjnych zasad zamienił na inny i został żołnierzem Navy SEALS. Jednak kariera wojskowa nie potoczyła się tak, jak planował. Teraz zarabia na życie jako ochroniarz zadzierającej nosa gwiazdki pop. Z pozoru mało wymagająca praca może okazać się trudniejsza, niż myślał...

Zostań jej obsesją. Rozkoszne techniki seksualne. Edycja zmieniona i rozszerzona - Maciej Czekaj

Zostań jej obsesją. Rozkoszne techniki seksualne. Edycja zmieniona i rozszerzona - Maciej Czekaj
Kategoria: Literatura / Dla dorosłych ikona
Dodał: mistefo,
27-11-2016, 00:57 | Wyświetleń: 545 | Komentarze: 0


Czy zdarza Ci się myśleć o seksie częściej niż raz na dobę? Na pewno tak. A czy Twoje życie seksualne w pełni Cię satysfakcjonuje? Czy wiesz, które z twoich zachowań przyprawiają kobiety o dreszcze? Czy często słyszysz, jak padają z ust kobiet te piękne dla ucha mężczyzny słowa: „Proszę, weź mnie teraz…”? Jeśli tak, jesteś szczęściarzem i możesz organizować warsztaty dla innych.

Sekrety miłości - Leopold Szafraniec

Sekrety miłości - Leopold Szafraniec
Kategoria: Literatura / Dla dorosłych ikona
Dodał: mistefo,
20-11-2016, 17:42 | Wyświetleń: 176 | Komentarze: 0


Na początku były listy. Dużo listów , które przychodziły do „Razem ” . Trzeba było z nim i coś zrobić i tak zrodziła się rubryka pod hasłem Arsamandi. No, a teraz oddajemy w Wasze ręce książkę. Jest to wybór tekstów w ydrukowanych we wspomnianej rubryce. To nietypowa książka, bowiem jej w spółautoram i są Czytelnicy. Nic nie przesadzam. P rzecież składa się ona z Waszych listów i moich na nie odpowiedzi. Nie da się ukryć, że nie musiałbym się nad nim i trudzić, gdyby nie Wy. Sami więc widzicie, że sprawcą wszystkiego są Wasze listy.
← Wstecz | 1 2 3 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 118
Goście: 32 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS