Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

O rozkoszy - Zbigniew Lew- Starowicz

O rozkoszy - Zbigniew Lew- Starowicz
Kategoria: Literatura / Dla dorosłych ikona
Dodał: mistefo,
Wczoraj, 13:11 | Wyświetleń: 253 | Komentarze: 0


Z najnowszego poradnika Zbigniewa Lwa Starowicza i Krystyny Romanowskiej pt. „Lew-Starowicz o rozkoszy” dowiecie się wszystkiego, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale wstydzicie się zapytać… Nie musicie już nikogo pytać, wystarczy, że przeczytacie! Wywiad, który z Starowiczem przeprowadza Krystyna Romanowska, składa się z dziesięciu rozdziałów, takich jak: „Kobieta nieprzewidywalna”, „Rewolucje i ewolucje”, „Kobieca seksualność”, „Mężczyzna na trzy z plusem”, „Prawdziwa sztuka kochania”, „Pozycje i propozycje”, „Chemia pożądania”, „Kryzys w łóżku”, „Mity i mody” oraz „Dzieci i seks”.

Sprężyna - Małgorzata Musierowicz

Sprężyna - Małgorzata Musierowicz
Kategoria: Literatura / Współczesna / Młodzieżowa / Dla dorosłych ikona
Dodał: roboprint,
18-02-2017, 22:30 | Wyświetleń: 178 | Komentarze: 0


Opis:
Klasyka literatury pięknej.
18 tom Jeżycyjady. Łusia Pałys w roli sprężyny wszystkich nieoczekiwanych zdarzeń. Czy związek Tygrysa i Wolfiego przetrwa? Jaką rolę odegra Mozart, a jaką róża.

Feblik - Małgorzata Musierowicz

Feblik - Małgorzata Musierowicz
Kategoria: Literatura / Współczesna / Młodzieżowa / Dla dorosłych ikona
Dodał: roboprint,
17-02-2017, 23:09 | Wyświetleń: 188 | Komentarze: 1


Opis:
Klasyka literatury pięknej !
Feblik – to ciąg dalszy bestsellerowej "Wnuczki do orzechów". Akcja przebiega w czasie tych samych kilku upalnych dni sierpniowych, a dotyczy przełomu w życiu Ignacego Grzegorza. Humor, dobra energia, radość życia i ciepło – znajome postacie i zaskakujące wydarzenia! – jednym słowem: Jeżycjada! – Tom 21!

McDusia - Małgorzata Musierowicz

McDusia - Małgorzata Musierowicz
Kategoria: Literatura / Współczesna / Młodzieżowa / Dla dorosłych ikona
Dodał: roboprint,
17-02-2017, 23:08 | Wyświetleń: 179 | Komentarze: 0


Opis:
Klasyka literatury pięknej!
Kolejna część „Jeżycjady” pozwala znów zajrzeć do przyjaznego domu Borejków, akurat w okresie świąt Bożego Narodzenia. Przybycie Magdusi, córki Kreski, powoduje piorunujące zmiany w spokojnym życiu rodziny, a z okazji ślubu Laury uruchamia działanie osławionego Fatum. Śmieszna, miła, ale i refleksyjna powieść Małgorzaty Musierowicz jak zwykle podnosi na duchu i krzepi, bawi do łez i uczy, skłania do zastanowienia nad sprawami wielkiej wagi.

Wnuczka do orzechów - Małgorzata Musierowicz

Wnuczka do orzechów - Małgorzata Musierowicz
Kategoria: Literatura / Współczesna / Młodzieżowa / Dla dorosłych ikona
Dodał: roboprint,
17-02-2017, 23:08 | Wyświetleń: 170 | Komentarze: 0


Opis:
Klasyka literatury pięknej !
Kolejny tom "Jeżycjady" Małgorzaty Musierowicz. Jak zwykle wesoły, liryczny i krzepiący. Tym razem jednak akcja rozgrywa się na wsi, z daleka od zgiełku mieszkania przy Roosevelta 5 w Poznaniu. Wnuczka do orzechów z pewnością ucieszy i nastoletnie, i starsze fanki poznańskiej rodziny. Są tu wszystkie Borejkówny, ich rodzice, mężowie i dzieci, które akurat nie wyjechały na wakacje. Ale są też nowi bohaterowie. Przede wszystkim Dorota Rumianek, która mieszka na wsi z dwiema uroczymi babciami. I to właśnie ona pewnego dnia spotka w lesie Idę Pałys... W tomie Wnuczka do orzechów opisane też zostały kłopoty sercowe przemądrzałego Ignaca i poważnego Józinka. Tego się nie można było spodziewać...

Beatrycze - Anonim

Beatrycze - Anonim
Kategoria: Literatura / Dla dorosłych ikona
Dodał: CondomPack,
30-01-2017, 16:35 | Wyświetleń: 442 | Komentarze: 0


Dwudziestokilkuletnia Beatrycze porzuca swoje nieudane małżeństwo i powraca do rodzinnego domu. Ojciec dziewczyny musi jednak wyjechać do Indii w interesach, opiekę nad nią i nad jej młodszą, siedemnastoletnią siostrą Karoliną przekazuje więc swojemu bratu i jego małżonce. Beatrycze z Karoliną trafiają pod dach wujostwa, do zamkniętego świata, prawdziwej kuźni osobowości i charakterów. Posiadłość wuja Tomasza i ciotki Matyldy jest swego rodzaju szkołą perwersji. W szeregu orgii dziewczęta są poddawane rytuałowi przejścia, który ma uczynić z nich istoty wolne i silne duchowo. Tak też się dzieje. Ku swojemu zdumieniu Beatrycze zaczyna przejmować kontrolę nad sytuacją i teraz to ona z chęcią wciela się w rolę treserki. Ta niezwykle śmiała powieść, z całą pewnością adresowana do dorosłych czytelników, prócz dużej dozy rozwiązłości zawiera też autoportret samoświadomej młodej kobiety.

Najstarszy zawód świata. Historia prostytucji - Marek Karpiński

Najstarszy zawód świata. Historia prostytucji - Marek Karpiński
Kategoria: Dla dorosłych / Popularnonaukowe ikona
Dodał: email,
18-01-2017, 13:27 | Wyświetleń: 645 | Komentarze: 1


Opis:
Jeżeli istnieje najstarszy zawód świata — akurat w kwestii jego istnienia niedowiarków brakuje — to jego historia będzie również historią ludzkości. Prawda, że jednostronną; prawda, że niewyczerpującą. Ale ciekawą.
Nowe, uzupełnione wydanie analizy historycznej prostytucji. Autor śledzi to zjawisko i jego funkcjonowanie w europejskim kręgu kulturowym od czasów starożytnych po dzień dzisiejszy.Treść głównych rozważań ubarwiają liczne ciekawostki, łącznie z cenami usług na przestrzeni dziejów, zmianami obyczajowości i najnowszymi tendencjami, jak seksturystyka czy zjawisko galerianek.

Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości - Christopher Moore

Wyspa wypacykowanej kapłanki miłości - Christopher Moore
Kategoria: Humor, Satyra / Dla dorosłych ikona
Dodał: email,
6-01-2017, 18:04 | Wyświetleń: 446 | Komentarze: 0


Opis:
Tucker Case po pijanemu rozbija różowy samolot służbowy podczas podniebnej przygody miłosnej. Pozostaje mu tylko jedna możliwość zarobku: podejrzane tajne zlecenie od pozbawionego skrupułów misjonarza i seksownej, jasnowłosej kapłanki. Oto bezwstydna, pomysłowa, bezczelna i niezwykle zabawna powieść współczesnego mistrza humoru.

Nowe oblicze Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 3 - E. L. James

Nowe oblicze Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 3 -  E. L. James
Kategoria: Powieści / Dla dorosłych ikona
Dodał: Torres,
4-01-2017, 15:38 | Wyświetleń: 340 | Komentarze: 0


Opis:
Czas na finał! Kobiety oszalały na jej punkcie, biblioteki apelowały o wycofanie z obiegu, a ona – najsłynniejsza trylogia erotyczna ostatnich lat – sprzedaje się w tempie 1 egzemplarza na minutę!
Kiedy młodziutka studentka Anastiasia Steele po raz pierwszy zetknęła się z piekielnie ambitnym, olśniewającym miliarderem, nic nie zapowiadało zmysłowej, perwersyjnej przygody, która bezpowrotnie zmieniła jej życie. Porażona siłą erotycznych doznań, zaintrygowana i zdominowana, ostatecznie zażądała od niego głębszego, emocjonalnego zaangażowania. Chcąc ją zatrzymać, Christian zgodził się na prawdziwy związek.

Ciemniejsza strona Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 2 - E. L. James

Ciemniejsza strona Greya - Pięćdziesiąt odcieni tom: 2 -  E. L. James
Kategoria: Powieści / Dla dorosłych ikona
Dodał: Torres,
4-01-2017, 15:38 | Wyświetleń: 310 | Komentarze: 0


Opis:
Młodziutką studentkę Anę Steele i charyzmatycznego miliardera Christiana Greya połączył niecodzienny układ, który z czasem przerodził się w coś znacznie głębszego. Jednak demony Greya zwyciężyły, Ana zerwała uzależniający związek i zajęła się karierą. Rozstanie okazuje się bolesne. Ogarnięci obsesyjną tęsknotą kochankowie nie potrafią bez siebie żyć. Kiedy więc Christian proponuje Anie zupełnie nowy układ, dziewczyna nie potrafi mu odmówić. Wkrótce zaczynają uczyć się siebie nawzajem. Christian walczy z wieczną potrzebą kontroli i stopniowo oswaja drzemiące w nim demony. Ana uczy się życia w luksusie i bronienia własnej niezależności. Kiedy wydaje się, że świat miłości, pasji i nieskończonych możliwości stoi przed nimi otworem, ciemne chmury gromadzą się nad luksusowym wieżowcem, w którym mieszkają…
← Wstecz | 1 2 3 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 122
Goście: 35 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS