Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
» »
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Diagnostyka i naprawa płyt głównych laptopów - Sebastian Kiek

Diagnostyka i naprawa płyt głównych laptopów - Sebastian Kiek
Kategoria: Informatyka / Hardware ikona
Dodał: mistefo,
14-12-2016, 23:56 | Wyświetleń: 722 | Komentarze: 4


Spośród usterek występujących w laptopach naprawa płyt głównych jest prawdopodobnie najtrudniejszą dziedziną. Wiele serwisów nie wykonuje takich napraw oferując wymianę płyty głównej na sprawną. Taki sposób postępowania często nie jest korzystny dla klienta - niepotrzebnie zwiększa koszty naprawy, zwłaszcza w przypadkach prostych i stosunkowo niedrogich w naprawie usterek płyty głównej. Inspiracją do powstania niniejszej publikacji były często padające pytania o lekturę na temat diagnostyki i naprawy płyt głównych. Dla kogo przeznaczona jest ta książka? Przede wszystkim dla osób znających podstawy elektroniki, chcących poszerzyć swoją wiedzę w kierunku diagnostyki i napraw płyt głównych. Nie ma tu porad typu „włóż płytę do piekarnika”, „potraktuj chip opalarką lub palnikiem”.

BIOS. Przewodnik. Wydanie IV - Bartosz Danowski, Andrzej Pyrchla

BIOS. Przewodnik. Wydanie IV - Bartosz Danowski, Andrzej Pyrchla
Kategoria: Informatyka / Hardware ikona
Dodał: Dagon,
13-04-2016, 11:33 | Wyświetleń: 530 | Komentarze: 0


Opis:
Czwarte wydanie książki "BIOS. Przewodnik" jest owocem mrówczej pracy dwóch autorów, którzy przekopali się przez tysiące opcji BIOS-ów dla płyt głównych różnych producentów, współpracujących z różnymi procesorami, także wielordzeniowymi. Znajdziesz tu opis niemal tysiąca opcji dla komputerów stacjonarnych i laptopów, a ponadto sprytne sposoby na dostęp do BIOS-u w przypadku utraty hasła. Poznasz metody rozwiązywania problemów z aktualizacją BIOS-u oraz instalacją dużych dysków twardych.
Polecamy:
Statystyki:
Online: 170
Goście: 56 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS