Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
»
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Catia - Podstawy modelowania powierzchniowego i hybrydowego - Marek Wyleżoł

 Catia - Podstawy modelowania powierzchniowego i hybrydowego - Marek Wyleżoł
Kategoria: Informatyka / CAD/CAM ikona
Dodał: mistefo,
Wczoraj, 17:11 | Wyświetleń: 111 | Komentarze: 0


CATIA jest nowoczesnym zintegrowanym systemem CAD/CAM/CAE, oferującym bogaty zestaw narzędzi programowych do wspomagania właściwie całego cyklu działań związanych z procesem konstrukcyjno-wytwórczym produktu.

Joomla! 3.x. Praktyczny kurs - Sławomir Pieszczek

Joomla! 3.x. Praktyczny kurs - Sławomir Pieszczek
Kategoria: Informatyka / Programowanie ikona
Dodał: CondomPack,
Wczoraj, 00:47 | Wyświetleń: 369 | Komentarze: 2


Czas na proste rozwiązanie! Czas na system Joomla!
Joomla! to jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się systemów zarządzania treścią na świecie. Umożliwia tworzenie dynamicznych serwisów WWW oraz ich łatwą edycję, aktualizację i rozbudowę — i to bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy programistycznej. Za pomocą tego CMS-a możesz powołać do życia niemal dowolną stronę WWW, zarówno prostą witrynę, jak i sklep internetowy, blog czy serwis informacyjny. Tworzenie i edycja treści w serwisie powstałym na podstawie CMS Joomla! odbywa się za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika (prostego edytora online i panelu administracyjnego). Wystarczy, że uprawniony redaktor systemu wprowadzi nowe informacje, a system sam zadba o to, aby przenieść je do bazy danych i wypełnić nimi jednocześnie odpowiednie miejsca na stronie WWW. Umożliwia to samodzielne prowadzenie serwisów internetowych dosłownie każdemu i z dowolnego miejsca na Ziemi.

Myśl w języku Python! Nauka programowania. Wydanie II - Allen B. Downey

Myśl w języku Python! Nauka programowania. Wydanie II - Allen B. Downey
Kategoria: Informatyka / Programowanie ikona
Dodał: CondomPack,
18-02-2017, 22:29 | Wyświetleń: 434 | Komentarze: 1


Opis:
Aby stać się cenionym programistą, trzeba zacząć od bardzo solidnych podstaw. Python jest idealną propozycją dla osób, które chcą nauczyć się programowania. Składnia i podstawowe koncepcje programistyczne w Pythonie są dość proste do zrozumienia. Sam język ma duże możliwości zastosowania w różnych dziedzinach wiedzy. Umożliwia przy tym pisanie czytelnego i łatwego w konserwacji kodu, co jest ogromną zaletą.
Trzymasz w ręku praktyczny przewodnik do nauki programowania. Znajdziesz w nim przystępnie napisane wyjaśnienia dotyczące podstawowych pojęć programistycznych. Dowiesz się, jak stosować funkcje, czym jest rekurencja, jak wyglądają struktury danych i na czym polega projektowanie obiektowe. W każdym rozdziale znalazły się praktyczne ćwiczenia, dzięki którym będziesz używać poznawanych koncepcji i utrwalisz zdobytą wiedzę.

Testowanie i jakość oprogramowania - Adam Roman

Testowanie i jakość oprogramowania - Adam Roman
Kategoria: Informatyka / Programowanie ikona
Dodał: mistefo,
16-02-2017, 14:51 | Wyświetleń: 435 | Komentarze: 0


Testowanie oprogramowania, choć kluczowe dla powodzenia projektów IT, wciąż jest niedocenianą dziedziną inżynierii oprogramowania. Jednym z powodów jest brak solidnych, rzetelnych i wiarygodnych źródeł informacji o tej dyscyplinie. Niniejsza pozycja stanowi nowoczesne, obszerne kompendium wiedzy w zakresie testowania i jakości oprogramowania. Wykorzystanie opisanych w książce metod pozwala na znaczne usprawnienie i profesjonalizację procesu testowego, czyniąc go bardziej efektywnym w znajdowaniu defektów.

Elektronika - ależ to bardzo proste! - Andrzej Dobrowolski, Zbigniew Jachna, Ewelina Majda, Mariusz Wierzbowski

Elektronika - ależ to bardzo proste! - Andrzej Dobrowolski, Zbigniew Jachna, Ewelina Majda, Mariusz Wierzbowski
Kategoria: Informatyka / Elektronika ikona
Dodał: maks9300,
16-02-2017, 08:56 | Wyświetleń: 545 | Komentarze: 0


Opis:
W trakcie pracy dydaktycznej autorzy książki często spotykali się z problemami studentów, którzy w czasie pierwszych lat studiów przechodzą wiele przedmiotów wprowadzających ich od podstaw w zagadnienia związane z m.in. automatyką, elektrotechniką, elektroniką i telekomunikacją. Kadra naukowo-dydaktyczna ma za zadanie przekazać w skondensowany sposób olbrzymi zakres wiedzy i jest to zadanie niełatwe, ponieważ obecnie czas studiowania do momentu osiągnięcia tytułu inżyniera elektronika skrócono do zaledwie trzech i pół roku.

Java 8. Przewodnik doświadczonego programisty - Cay Horstmann

 Java 8. Przewodnik doświadczonego programisty - Cay Horstmann
Kategoria: Informatyka / Programowanie ikona
Dodał: mistefo,
13-02-2017, 13:58 | Wyświetleń: 482 | Komentarze: 0


Java to język, który zrewolucjonizował świat programistów. Jej możliwości zostały docenione przez największe firmy. Dziś Java jest wykorzystywana w najbardziej zaawansowanych projektach. Wszędzie tam, gdzie są wymagane najwyższa wydajność i bezpieczeństwo, nie ma sobie równych! Aktualna wersja tego języka wprowadza wiele nowych konstrukcji i usprawnień — jeżeli chcesz błyskawicznie je poznać, zacznij od tej książki.

Język C. Kompendium wiedzy. Wydanie IV - Stehpen Kochan

Język C. Kompendium wiedzy. Wydanie IV - Stehpen Kochan
Kategoria: Informatyka / Programowanie ikona
Dodał: mistefo,
13-02-2017, 13:58 | Wyświetleń: 376 | Komentarze: 0


Kompletny przewodnik po języku C! Język programowania C stworzył Dennis Ritchie. Opracował go w laboratoriach AT&T Bell na początku lat 70. XX wieku. Musiała jednak upłynąć jeszcze niemal dekada, by język ten zyskał popularność i powszechne uznanie — dopiero w 1990 roku opublikowano pierwszą oficjalną wersję standardu ANSI C. Później przez długi czas był to język dominujący na rynku i do tej pory nie ma sobie równych w wielu dziedzinach programowania.

Excel 2007 PL. Biblia - John Walkenbach

Excel 2007 PL. Biblia - John Walkenbach
Kategoria: Informatyka / Aplikacje biurowe ikona
Dodał: mistefo,
12-02-2017, 13:37 | Wyświetleń: 262 | Komentarze: 0


Zarządzanie informacjami to kluczowe zagadnienie w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa. Od wielu lat podstawowym narzędziem, którego w tym celu używają małe firmy, jest arkusz kalkulacyjny Excel. W najnowszej wersji tej aplikacji Microsoft wprowadził kolejne znaczące ulepszenia, które jeszcze bardziej umacniają Excel na pozycji lidera wśród innych programów tego typu. Nowe funkcje umożliwiają między innymi bardziej bezpieczną pracę i wygodniejsze współdzielenie arkuszy między użytkownikami, wykrywanie trendów, przeprowadzanie zaawansowanych analiz danych czy przedstawianie informacji za pomocą przejrzystych diagramów i rozbudowanych raportów.

Język SQL. Przyjazny podręcznik - Larry Rockoff

 Język SQL. Przyjazny podręcznik - Larry Rockoff
Kategoria: Informatyka / Programowanie ikona
Dodał: mistefo,
11-02-2017, 11:37 | Wyświetleń: 554 | Komentarze: 1


Bazy danych SQL to fundament większości współczesnych systemów informatycznych. Przechowują niewyobrażalne ilości danych i pozwalają na błyskawiczny dostęp do nich. Zastanawiasz się, jak skutecznie wybrać z Twojej bazy potrzebne dane? Chcesz połączyć dane z wielu tabel i wykonać na nich obliczenia? Na to wszystko i mnóstwo innych rzeczy pozwoli Ci język SQL! Na rynku dostępnych jest wiele książek poświęconych SQL, zazwyczaj jednak skupiają się one na składni. Ten podręcznik jest zupełnie inny! Podczas lektury nie musisz instalować żadnego oprogramowania ani używać komputera. Zastanawiasz się, jak to możliwe? W tej książce znajdziesz przykłady SQL, które da się zrozumieć, po prostu je czytając. Sięgnij po nią i naucz się korzystać z funkcji, aliasów, złączeń oraz warunków logicznych. Ponadto zobacz, jak stosować procedury składowane i podzapytania. Z ostatnich rozdziałów dowiesz się, jak modyfikować dane, utrzymywać tabele oraz projektować bazy danych. To doskonała książka prezentująca język SQL od nowej strony

Windows 8.1 PL - Danuta Mendrala

Windows 8.1 PL - Danuta Mendrala
Kategoria: Informatyka / Systemy operacyjne ikona
Dodał: mistefo,
11-02-2017, 11:35 | Wyświetleń: 233 | Komentarze: 0


Wprowadzeniu na rynek systemu Windows 8 towarzyszyło sporo kontrowersji. Wielu użytkowników pokochało jego interfejs, wzorowany na środowisku Windows Phone, doceniło spójność systemu zarówno przy komputerach osobistych, jak i tabletach, jednak jeszcze liczniejsi mieli do niego mnóstwo zastrzeżeń. Na szczęście firma Microsoft wsłuchała się w ich głosy, wyciągnęła właściwe wnioski i szybko wypuściła na rynek Windows 8.1 – system łączący w sobie cechy poprzednika i sprawdzonych rozwiązań znanych ze starszych wersji, który oprócz licznych ulepszeń oferuje również pełną zgodność programową z platformami Windows 8 i Windows 7.
← Wstecz | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 70 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 129
Goście: 38 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS