Menu główne:
Kategorie:
Top news:
Sonda:
Czy podoba Ci się strona?

 
Tagi:
Subskrypcje:
»
Sortuj artykuły: Data dodania artykułu | Popularność | Liczba wyświetleń | Komentarze | Alfabet

Jak legalnie płacić mniejsze podatki? - Justyna Broniecka-Klim

Jak legalnie płacić mniejsze podatki? - Justyna Broniecka-Klim
Kategoria: Audiobooki / Poradnik ikona
Dodał: elunia,
Dzisiaj, 00:25 | Wyświetleń: 123 | Komentarze: 1


Opis:

...
To nagranie pokazuje, jak każdy przedsiębiorca może w prosty sposób płacić znacznie mniejsze podatki. Oczywiście jak każdą optymalizację, należy to robić z głową i rzetelnie. Dlatego posłuchaj Justyny Bronieckiej, znającej prawo od podszewki i stosującej jego zawiłości w swoich biznesach. Poznaj niezwykle proste, a jednak skuteczne rozwiązanie, które pozwala na to, aby działać legalnie, a mimo wszystko płacić zdecydowanie mniejsze podatki...

Achaja Tom 3 - Andrzej Ziemiański

Achaja Tom 3 - Andrzej Ziemiański
Kategoria: Audiobooki / Fantastyka, S-fiction ikona
Dodał: roboprint,
Wczoraj, 16:17 | Wyświetleń: 75 | Komentarze: 0


Opis:
Cesarstwo Luan atakowane jest przez królestwo Troy i armię niewielkiego Arkach. Wydawałoby się, że z oddziałami tego ostatniego rozprawi się bardzo szybko. Nikt w Luan nie sądzi, że cokolwiek może zachwiać potęgą Tradycji i Zakonu. Nikt oprócz tych, którzy już przeszli na stronę Biafry i Zaana...

Achaja sądzi, że odnalazła swoje miejsce. Ale Biafra ma wobec niej inne plany: jej ręka, ręka księżniczki Arkach i Troy, stanie się kartą przetargową w politycznej grze z Zakonem, cesarstwem i księciem Orionem

Achaja Tom 2 - Andrzej Ziemiański

Achaja Tom 2 - Andrzej Ziemiański
Kategoria: Audiobooki / Fantastyka, S-fiction ikona
Dodał: roboprint,
Wczoraj, 16:17 | Wyświetleń: 64 | Komentarze: 0


Opis:
Audiobook „Achaja Tom 2” to kontynuacja dobrze znanych, fascynujących i trzymających w napięciu wątków z pierwszej części powieści, ale również nowi bohaterowie i nowe intrygi. Co stanie się z Królestwem Troy? Czy Zakon zemści się na Zaanie i Siriusie? I czy książę Orion zostanie na czas ostrzeżony, że w pobliżu czai się oszust, może nawet jest bliżej, niż komukolwiek się wydaje.
Znakomita historia, której słucha się z zainteresowaniem.

Achaja Tom 1 - Andrzej Ziemiański

Achaja Tom 1 - Andrzej Ziemiański
Kategoria: Audiobooki / Fantastyka, S-fiction ikona
Dodał: roboprint,
Wczoraj, 16:16 | Wyświetleń: 93 | Komentarze: 0


Opis:
Achaja” to znakomita seria Andrzeja Ziemiańskiego, która dostępna jest także w wersji audio.
Trylogia audio, podobnie jak papierowe wydanie, stała się wielkim wydawniczym przebojem. Oto pierwszy tom serii, w którym księżniczka pozna życie zwykłego człowieka. Wygnana, trafi do wojska, dostanie się do niewoli. To będzie najbardziej dobitna lekcja przetrwania, jaką otrzymała do tej pory. Pasjonująca historia, której słucha się z zapartym tchem. Elementy rzeczywiste przeplatają się tu ze światem znakomicie rysowanym przez autora. To opowieść o nienawiści, chciwości, ale jednocześnie o żądzy przetrwania i o trzymaniu się życia pazurami. Lekcja, jaką księżniczka odbierze, to uniwersalna prawda, która obowiązuje również w świecie słuchacza: nie ma nic za darmo, jeśli chcesz coś dostać, musisz również być gotowy, aby coś poświęcić.

3001: Odyseja kosmiczna – Odyseja Kosmiczna Tom 4 - Arthur C. Clarke

3001: Odyseja kosmiczna – Odyseja Kosmiczna Tom 4 - Arthur C. Clarke
Kategoria: Audiobooki / Fantastyka, S-fiction ikona
Dodał: marcin745,
13-02-2017, 16:52 | Wyświetleń: 215 | Komentarze: 0


Opis:
Akcja toczy się, jak sugeruje tytuł, w roku 3001. Głównym bohaterem jest tutaj Frank Poole, astronauta zabity przez HALA 9000 podczas kosmicznego spaceru w filmie 2001: Odyseja kosmiczna. Zostaje on odnaleziony w Pasie Kuipera przez załogę kosmicznego holownika „Goliath” i dzięki technologii przełomu III i IV tysiąclecia przywrócony do życia. Następnie poznaje świat roku 3001, świat, w którym możliwe jest bezpośrednie połączenie ludzkiego mózgu i komputera, ludzkość nauczyła się sterować bezwładnością ciał i wykorzystywać tę wiedzę do błyskawicznych podróży, a nad Ziemią górują trzy kosmiczne windy, w jednej z nich zamieszka Poole.

2010: odyseja kosmiczna - Odyseja Kosmiczna Tom 2 - Arthur C. Clarke

2010: odyseja kosmiczna - Odyseja Kosmiczna  Tom 2 - Arthur C. Clarke
Kategoria: Audiobooki / Fantastyka, S-fiction ikona
Dodał: marcin745,
12-02-2017, 11:33 | Wyświetleń: 240 | Komentarze: 0


Opis:
Akcja opowieści rozpoczyna się niemal dziesięć lat po wydarzeniach 2001: Odysei kosmicznej. W celu odzyskania danych, jakie zebrał statek kosmiczny Discovery, a także ustalenia przyczyn usterki komputera pokładowego HAL 9000, wyrusza na Jowisza dowodzony przez Rosjan pojazd kosmiczny Leonow, na którego pokładzie znajdują się również naukowcy amerykańscy. U celu podróży czeka ich spotkanie z Monolitem, będącym wytworem pozaziemskiej inteligencji. Czy przedstawiciele wciąż podzielonej na rywalizujące ze sobą nacje ludzkości zdołają rozwikłać zagadkę tragedii Discovery, przyczynę psychozy HAL-a, a także zniknięcia dowódcy statku, Davida Bowmana oraz natury tajemniczego Monolitu?

Ubik - Philip K. Dick (Audiobook)

Ubik  - Philip K. Dick (Audiobook)
Kategoria: Audiobooki / Fantastyka, S-fiction ikona
Dodał: roboprint,
10-02-2017, 22:21 | Wyświetleń: 225 | Komentarze: 0


Opis:
Ubik” to nie tylko akcja. To przede wszystkim niemal filozoficzne rozważania, które nie nudzą, nie są oderwane od ludzkiej rzeczywistości, wręcz przeciwnie: wciągają słuchacza w rozważania dotyczące kondycji ludzkiej i aspiracji do osiągania coraz wyższego poziomu rozwoju cywilizacji.
Audiobook jest świetną okazją, aby ci, którzy nie mieli jeszcze do czynienia z twórczością Dicka, sięgnęli po nią po raz pierwszy. Jest tu wszystko, czego można oczekiwać od dobrej powieści: akcja, refleksja, napięcie, zwroty akcji i bohaterowie, którzy na długo zostają w pamięci. To historia, która ma wymiar ogólny, jak ii bardzo osobisty. Nie bez powodu stała się jedną z najchętniej wznawianych powieści autora.

Weteran - Frederick Forsyth (audiobook)

Weteran - Frederick Forsyth (audiobook)
Kategoria: Audiobooki / Kryminał / Inne ikona
Dodał: roboprint,
10-02-2017, 21:43 | Wyświetleń: 96 | Komentarze: 0


Opis:
Niezwykle przewrotne i pouczające opowiadanie mistrza krótkiej formy, Fredericka Forsytha. detektyw Burns prowadzi śledztwo w sprawie bestialskiego morderstwa. Jego ofiarą padł straszy człowiek, policja stara się ustalić jego tożsamość... Wydawałoby się, że sprawiedliwości stanie się zadość, sprawcy zostaną ujęci, jednakże obrony zbrodniarzy nieoczekiwanie podejmuje się jeden z najlepszych londyńskich adwokatów...

Doktor Sen - Lśnienie (tom 2) - Stephen King

Doktor Sen - Lśnienie (tom 2) - Stephen King
Kategoria: Audiobooki / Inne ikona
Dodał: dorriangray2016e,
7-02-2017, 14:34 | Wyświetleń: 241 | Komentarze: 0


Opis:
Pamiętacie małego chłopca obdarzonego niezwykłą mocą? Chłopca nękanego przez duchy? Chłopca uwięzionego w odludnym hotelu wraz z opętanym ojcem? Możecie już poznać jego dalsze losy!

Lśnienie (tom 1) - Stephen King (SUPERPRODUKCJA)

Lśnienie (tom 1) - Stephen King (SUPERPRODUKCJA)
Kategoria: Audiobooki / Słuchowiska / Inne ikona
Dodał: dorriangray2016e,
7-02-2017, 12:17 | Wyświetleń: 402 | Komentarze: 5


Opis:
Powieść uważana przez wielu za horror wszechczasów.
Jack Torrance, były nauczyciel, a obecnie poszukujący weny pisarz, otrzymuje pracę dozorcy w opuszczonym na czas zimowy górskim hotelu Overlook (Panorama).

← Wstecz | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 61 | Dalej →  Do góry ↑
Polecamy:
Statystyki:
Online: 119
Goście: 33 | Roboty: robot Bot


Copyright © eBook4me.pl 2016, All rights reserved. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.
Uwaga! Żaden z plików nie znajduje się na serwerze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za materiały publikowane przez użytkowników. Serwis udostępnia jedynie informację na temat plików (opis, nazwa release, dane techniczne itp.) oraz odnośniki do serwisów na których znajdują się materiały. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować do serwisów zamieszczających materiały. Design wykonany tylko dla eBook4me.pl, kopiowanie zabronione. RSS